Головна > Краса та здоровʼя> 5 або 10 сеансів будь-якого масажу (oil, relax, антицелюлітний, лімфодренажний, загальний, лікувальний) в студії краси «LiSa»!

5 або 10 сеансів будь-якого масажу (oil, relax, антицелюлітний, лімфодренажний, загальний, лікувальний) в студії краси «LiSa»!

Придбало 10 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  67%
Від
170
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «LiSa»
Телефон:
(044) 592-90-09
вул. Боричів Тік, 3, офіс 2
м. Поштова Площа

Релакс масаж сприяє розслабленню всього організму, знімає м’язову та нервову напругу, покращує кровообіг, позбавляє від відчуття хронічної втоми. До того ж, релакс-масаж позитивно впливає на роботу серця та судинної системи.  

Oil-масаж – це справжнє блаженство, що досягається завдяки розслаблюючий техніці та ефірним оліям. Під час масажу ефірні олії втираються глибоко в шкіру і тим самим зволожують шкіру, тонізують м’язи та покращують емоційно-психологічний стан людини. 

Лімфодренажний масаж – це процедура, спрямована на внутрішнє очищення шкіри і тканин від зайвої рідини, накопичених токсинів і продуктів життєдіяльності клітин. Лімфодренажний масаж корисний всім, хто бореться із целюлітом, зайвою вагою, набряками.  

Ручний антицелюлітний масаж є одним з найефективнішим методом при лікування целюліту. Антицелюлітний масаж робиться із метою максимально поновити кровообіг в потрібних зонах, стимулювати утворення еластину і колагену, у результаті чого скорочується кількість жирових клітин, «апельсинова кірка» зникає, шкіра помітно вирівнюється.  

Загальний або лікувальний масаж спини показаний при болях у спині, захворюваннях, пов'язаних з опорно-руховим апаратом, а також здоровим людям, робота яких передбачає тривале сидіння на незручному офісному стільці або фізичні навантаження. Під дією масажу посилюється кровопостачання м'язів, утворюється енергія, необхідна для руху.  Умови акції

Бофон надає знижку від 67% до 68% на будь-який масаж тіла із запропонованих в студії краси «LiSa». 

Бофон за 170 грн. на 5 сеансів будь-якого масажу на вибір з доплатою 375 грн. замість 1650 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 545 грн.  

Бофон за 300 грн. на 10 сеансів будь-якого масажу на вибір з доплатою 749 грн. замість 3300 грн. Загальна знижка 68%. Загальна вартість 1049 грн.  

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму в студії краси. 

Види масажу на вибір: 

- оil-масаж тіла з ефірними оліями (іланг-іланг, бергамот, чайне дерево), 

- relax-масаж тіла, 

- ручний антицелюлітний масаж 1-ї або 2-х проблемних зон, 

- лімфодренажний масаж (спина+ноги+живіт),  

- загальний масаж спини, 

- лікувальний масаж спини. 

Тривалість одного сеансу – 30 хв.  

Термін дії Бофонів: з 20.08.2015 р. по 20.11.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами: 

(068) 786-61-13  

(044) 592-90-09 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Професійний масажист. Підвищення тонусу шкіри і м’язів. Зняття стресу і втоми. Зменшення об’ємів тіла і «апельсинової кірки». Загальне зміцнення організму. Профілактика хвороб опорно-рухового апарату.
Від
170
Рекомендуємо