Головна > Краса та здоровʼя> Масаж обличчя зі знижкою 55% в салоні краси «Bien-Etre»! Моделювання контурів, розгладження зморшок, гарний колір обличчя!

Масаж обличчя зі знижкою 55% в салоні краси «Bien-Etre»! Моделювання контурів, розгладження зморшок, гарний колір обличчя!

Придбало 32 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  55%
Від
25
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон краси «Bien-Etre»
Телефон:
(096) 232-51-75
вул. Горького, 122
м. Палац Україна
Знижковий сайт Бофон пропонує купони на знижку на масаж обличчя в Києві. Масаж обличчя – це необхідна процедура для підтримання тонусу, еластичності і пружності Вашої шкіри. Це відмінний спосіб боротьби з віковими змінами, омолоджуюча процедура і профілактика вікових змін водночас. Масаж обличчя зі знижкою покращує кровообіг і нормалізує обмін речовин, допомагаючи шкірі дихати. Окрім цього масаж протистоїть застою крові, укріплює м’язи і тканини, зберігає шкіру молодою максимально довго, при цьому шкіра обличчя виглядає пружною, сяючою і здоровою.

Умови акції

Бофон надає знижку 50% на класичний масаж обличчя в бутіку краси «Bien-Etre».

Бофон за 25 грн. на 1 сеанс масажу обличчя з доплатою 65 грн. замість 200 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 90 грн.  

Бофон за 135 грн. на 5 сеансів масажу обличчя з доплатою 315 грн. замість 1000 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 450 грн.  

Бофон за 270 грн. на 10 сеансів масажу обличчя з доплатою 630 грн. замість 2000 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 900 грн.  

З Бофоном потрібно доплатити в салоні краси вказану суму за процедуру. 

Термін дії Бофонів: з 03.03.2016 р. по 03.06.2016 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами: 

(096) 232-51-75

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (у цьому разі Бофон вважається використаним і поверненню не підлягає) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону.

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість сеансу – 20 хв. Підвищення пружності шкіри. Моделювання контурів обличчя. Зменшення зморшок.
Від
25
Рекомендуємо