Головна > Краса та здоровʼя> Спокуслива «Бразильська попка»! Антицелюлітний масаж, пілінг силіконовою рукавичкою AuraShakе, гаряче обгортання в «Lux-S»!

Спокуслива «Бразильська попка»! Антицелюлітний масаж, пілінг силіконовою рукавичкою AuraShakе, гаряче обгортання в «Lux-S»!

Придбало 37 До завершення акції
 • Вартість
  до 500 гривень
 • Знижка
  61%
Від
199
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Lux-S. Центр моделювання обличчя та тіла
Телефон:
(044) 484-03-58
вул. Григорія Андрющенко, 4-Д
м. Лук'янівська
Бразильські сіднички по праву вважаються одним з еталонів краси в світі. Це підтягнуті, пружні, ідеальної форми сідниць, без несимпатичних жирових відкладень. У центрі краси «Lux-S» розробили спеціальну програму для досягнення ідеальний форм. Антицелюлітний моделюючий апаратний масаж «Бразильська попка» попереджає розвиток в'ялісті шкіри, робить її оксамитовою здоровою і пружною, перешкоджає появі розтяжок, посилює кровообіг, покращує живлення тканин. Внаслідок цього шкіра стає більш еластичною, пружною, зникає набряклість. Сухий пілінг і лімфодренажний масаж унікальною французькою силіконовою рукавичкою AURA SHAKE Gant de Massage Corps – це дуже ефективна процедура, спрямована на очищення і оновлення клітин. Шкіра стає м'якою і набуває здорового вигляду, стає пружною і еластичною, вирівнюється рельєф.  Гаряче або холодне обгортання «Бразильська попка» сприяє насиченню шкіри вологою, мінеральними речовинами, необхідними для нормальної життєдіяльності клітин, і стимулює виведення токсинів. Надає цілеспрямовану дію на розщеплення і виведення жирів, впливає на процеси ліполізу, покращує обмінні процеси в організмі.

Умови акції

Бофон надає знижку від 50% до 67% на програму по корекції фігури «Бразильська попка» в центрі краси «Lux-S» + кеш-бек 40 грн. для власників бонусної картки Бофон. 

1 сеанс програми «Бразильська попка» (масаж рукавичкою AURA SHAKE + антицелюлітний вакуумний масаж) за ціною 199 грн. замість 500 грн. Знижка 61%. 

2 сеанси програми «Бразильська попка» (масаж рукавичкою AURA SHAKE + антицелюлітний вакуумний масаж) за ціною 349 грн. замість 1000 грн. Знижка 65%. 

3 сеанси програми «Бразильська попка» (масаж рукавичкою AURA SHAKE + антицелюлітний вакуумний масаж) за ціною 499 грн. замість 1500 грн. Знижка 67%. 

1 сеанс програми «Бразильська попка» (масаж рукавичкою AURA SHAKE + антицелюлітний вакуумний масаж + гаряче або холодне обгортання) за ціною 299 грн. замість 600 грн. Знижка 50%. 

2 сеанси програми «Бразильська попка» (масаж рукавичкою AURA SHAKE + антицелюлітний вакуумний масаж + гаряче або холодне обгортання) за ціною 549 грн. замість 1200 грн. Знижка 54%. 

3 сеанси програми «Бразильська попка» (масаж рукавичкою AURA SHAKE + антицелюлітний вакуумний масаж + гаряче або холодне обгортання) за ціною 749 грн. замість 1800 грн. Знижка 58%. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Бажаєте замовити придбаний Бофон у вигляді Подарункового сертифікату? Заповніть форму.

У програму «Бразильська попка» входить: 

- Консультація косметолога. 

- Очищення шкіри. 

- Тонізація шкіри. 

- Сухий пілінг і лімфодренажний масаж силіконовою рукавичкою AURA SHAKE – 5-10 хв. 

- Нанесення спеціального розігріваючого гелю для масажу 

- Підбір індивідуальної програми. 

- Апаратний антицелюлітний масаж сідниць вакуумними баночками або аплікаторами за спеціальною німецькою технологією «Бразильська попка» SPM WEYERGANS – 15-20 хв. 

- Якщо комплекс обраний з обгортанням, то проводиться мінеральне гаряче або холодне обгортання.

- Очищення шкіри клин-пінкою від мінерального обгортання. 

- Нанесення зміцнюючого ліфтинг-крему для тіла. 

Термін дії Бофонів: з 31.10.2015 р. по 31.01.2016 р.  

Учасник може використати тільки один Бофон. 

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами:  

(044) 484-03-58  

(097) 071-17-11 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 12 годин, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (Бофон буде вважатись використаним) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Кеш-бек нараховується тільки за наявності бонусної картки Бофон.  

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Антицелюлітний масаж проводиться на апараті SPM Weyergans (Німеччина). Ексклюзивна силіконова рукавичка AURA SHAKE Gant de Massage Corps (Франція) для пілінгу і ліфтинг-масажу.
Від
199
Рекомендуємо