Головна > Краса та здоровʼя> Шукаєш новорічний подарунок коханій? Безлімітний річний абонемент на ELOS-епіляцію в салоні краси «Орхідея»! Кеш-бек 100 грн.!

Шукаєш новорічний подарунок коханій? Безлімітний річний абонемент на ELOS-епіляцію в салоні краси «Орхідея»! Кеш-бек 100 грн.!

Придбало 47 До завершення акції
 • Вартість
  до 4500 гривень
 • Знижка
  75%
Від
1099
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон апаратної косметології «Орхідея»
Телефон:
(093) 191-91-97
вул. Велика Васильківська, 80
м. Олімпійська

Elos-епіляція – безпечна і популярна методика. Вона практично безболісна, не залишає слідів і головне, ефективно позбавляє тіло від волосся будь-якого типу. У Elos-технології поєднуються два види енергії – оптична і радіохвильова, що дозволяє найбільш точно руйнувати структуру волоcся і назавжди зупиняти його зростання. Еlos-епіляція забезпечує подвійний захист шкіри за рахунок охолодження поверхні і контролю інтенсивності впливу на різні ділянки, а це дозволяє уникнути перегрівання і зводить роздратування шкіри до мінімуму. Еlos-епіляція дає неймовірний ефект: чиста, оксамитова, ніжна шкіра без подразнень та опіків. 

Детальніше про процедуру тут.Умови акції

Бофон надає знижку від 75% до 85% на ELOS-епіляцію в салоні апаратної косметології «Орхідея» + кеш-бек 100 грн. для власників бонусної картки Бофон. 

Безлімітний річний абонемент на ELOS-епіляцію будь-якої малої зони за ціною 1099 грн. замість 4500 грн. Знижка 75%. 

Безлімітний річний абонемент на ELOS-епіляцію будь-якої великої зони за ціною 1599 грн. замість 11000 грн. Знижка 85%. 

Безлімітний річний абонемент на ELOS-епіляцію будь-якої великої зони + будь-якої малої зони за ціною 2499 грн. замість 12500 грн. Знижка 80%. 

З Бофоном додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Бажаєте замовити придбаний Бофон у вигляді Подарункового сертифікату з Різдвяною листівкою? Заповніть форму.

Малі зони на вибір: брови; лоб; вилиці; вуха; міжбрів'я; щоки; область над верхньою губою; підборіддя; шия; потилиця; пахви; ореоли молочних залоз; плечі; кисті рук; живіт; «Біла лінія» живота; коліна.

Великі зони на вибір: обличчя повністю; руки від плеча до зап'ястя; стегна (включають в себе 4 великі зони: зовнішня, внутрішня, передня і задня); гомілки (включають 2 великі зони: зовнішня і внутрішня); зона глибокого бікіні; груди (чоловіча); сідниці, спина чоловіча (включає в себе 4 великі зони: ліва лопатка, права лопатка, поперек зліва, поперек справа); спина жіноча (включає в себе 2 великі зони: ліва лопатка з попереком, права лопатка з попереком); сідниці (жіночі); сідниці чоловічі (включають в себе 2 зони); бікіні звичайне (лінія трусиків), бікіні повне (бікіні глибоке + звичайне + екстра), бікіні екстра (статеві губи + міжсіднича складка); зона лобка (для жінок); зона лобка (для чоловіків); плечі жіночі/чоловічі; руки до ліктя; живіт (жіночий); живіт чоловічий (включає в себе 2 великі зони).

Термін дії Бофонів: з 02.11.2015 р. по 31.12.2015 р. 

Важливо! За період дії Бофону необхідно активувати сертифікат і записатись на першу процедуру (процедура може бути після 31.12.2015р.)! 

Строк дії абонементу з моменту активації сертифікату – 12 місяців (але не пізніше ніж до 31.12.2016 р.)!!! 

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон. 

Необхідний попередній запис за телефоном:  

(093) 191-91-97 

Якщо учасник акції записався на прийом, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 24 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції (у цьому разі Бофон вважається використаним). 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Кеш-бек нараховується тільки за наявності бонусної картки Бофон.  

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Найсучасніший метод видалення волосся. Без болю. Система охолодження.
Від
1099
Рекомендуємо