Головна > Краса та здоровʼя> ELOS-епіляція будь-яких зон на вибір в салоні апаратної косметології «Annabell»! 3 сеанси за 299 грн + кеш-бек 100 грн!

ELOS-епіляція будь-яких зон на вибір в салоні апаратної косметології «Annabell»! 3 сеанси за 299 грн + кеш-бек 100 грн!

Придбало 49 До завершення акції
 • Вартість
  до 1550 гривень
 • Знижка
  80%
Від
299
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон апаратної косметології «Annabell»
Телефон:
(097) 916-16-16
вул. Червоноармійська, 32-Б
м. Площа Льва Толстого

ELOS-епіляція – швидкий і безболісний спосіб позбутися небажаного волосся. Всього один повний курс ELOS-епіляції дозволить назавжди забути про небажану рослинність, на відміну від інших способів, що вимагають постійних процедур. ELOS-епіляція користується попитом серед жінок і чоловіків завдяки можливості швидко і безболісно обробляти великі ділянки шкіри (ноги, спину, груди). Вражаючий ефект досягається завдяки одночасній дії двох видів енергії: лазерного випромінювання і високочастотного струму. Під таким впливом волосяні фолікули повністю руйнуються, при цьому не наноситься ніякої шкоди шкірі. 

Детальніше про процедуру тут.Умови акції

Бофон надає знижку від 78% до 87% на ELOS-епіляцію в салоні апаратної косметології «Annabell» + кеш-бек 100 грн. для власників бонусної картки Бофон. 

1 сеанс ELOS-епіляції будь-якої малої зони + 2 сеанси ELOS-епіляції будь-якої великої зони (всього 3 сеанси) за ціною 299 грн. замість 1550 грн. Знижка 80%. 

5 сеансів Elos-епіляції будь-якої малої зони за ціною 499 грн. замість 2250 грн. Знижка 78%. 

5 сеансів Elos-епіляції будь-якої великої зони за ціною 699 грн. замість 5500 грн. Знижка 87%. 

5 сеансів Elos-епіляції будь-якої малої зони + 5 сеансів Elos-епіляції будь-якої великої зони (всього 10 сеансів) за ціною 999 грн. замість 7750 грн. Знижка 87%. 

7 сеансів Elos-епіляції будь-якої малої зони + 7 сеансів Elos-епіляції будь-якої великої зони (всього 17 сеансів) за ціною 1399 грн. замість 10850 грн. Знижка 87%. 

З Бофоном додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Бажаєте замовити придбаний Бофон у вигляді Подарункового сертифікату? Заповніть форму.

Малі зони на вибір: брови; лоб; вилиці; вуха; міжбрів'я; щоки; область над верхньою губою; підборіддя; шия; потилиця; пахви; ореоли молочних залоз; плечі; кисті рук; живіт; «Біла лінія» живота; коліна. 

Великі зони на вибір: обличчя повністю; руки від плеча до зап'ястя; стегна (включають в себе 4 великі зони: зовнішня, внутрішня, передня і задня); гомілки (включають 2 великі зони: зовнішня і внутрішня); зона глибокого бікіні; груди (чоловіча); сідниці, спина чоловіча (включає в себе 4 великі зони: ліва лопатка, права лопатка, поперек зліва, поперек справа); спина жіноча (включає в себе 2 великі зони: ліва лопатка з попереком, права лопатка з попереком); сідниці (жіночі); сідниці чоловічі (включають в себе 2 зони); бікіні звичайне (лінія трусиків), бікіні повне (бікіні глибоке + звичайне + екстра), бікіні екстра (статеві губи + міжсіднича складка); зона лобка (для жінок); зона лобка (для чоловіків); плечі жіночі/чоловічі; руки до ліктя; живіт (жіночий); живіт чоловічий (включає в себе 2 великі зони). 

Термін дії Бофонів: з 05.11.2015 р. по 05.02.2016 р. За цей період необхідно активувати сертифікат і пройти хоча б одну процедуру! 

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон. 

Необхідний попередній запис за телефоном:  

(097) 916-16-16 

Якщо учасник акції записався на прийом, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 24 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції (у цьому разі Бофон вважається використаним). 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Кеш-бек нараховується тільки за наявності бонусної картки Бофон. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Безболісний метод видалення волосся. Система охолодження. Видалення навіть світлого волосся. Позбавлення від врослого волосся. Можливість засмагати після проведення процедури.
Від
299
Рекомендуємо