Головна > Краса та здоровʼя> Зроби собі подарунок до Нового року! Пружні «Бразильські сіднички» як у голлівудських зірок від «Galicia Ecosalon»!

Зроби собі подарунок до Нового року! Пружні «Бразильські сіднички» як у голлівудських зірок від «Galicia Ecosalon»!

Придбало 18 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  67%
Від
29
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Цирюльня на Андріївському узвозі «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа
Мрієш про привабливі форми як у кіно дів або зірок сцени? Але так мало часу на виснажливі тренування та й дієта себе не виправдовує? Зроби собі новорічний подарунок та прийдіть в цирюльню на Андріївському узвозі «Galicia Ecosalon»! Косметологи салону розробили програму для ліфтингу сідниць, яка включає в себе апаратні методики та ручні процедури. Вакуумний масаж сідниць стимулює кровообіг, підсилює обмін речовин, м’язи та шкіра стають більш пружними і підтягнутиви, розгладжується рельєв шкіри. Ручний лімфодренаж підсилює дію вакууму, виводить шлаки і токсини з організму, стимулює обіг лімфи. Обгортання зволожує і насичує шкіру мінералами та мікроелементами. А у поєднанні з правильним харчуванням результати не забаряться: мінус декілька сантиметрів в об'ємах тіла і найсексуальніша сукня буде виглядати на тобі ідеально!

Умови акції

Бофон надає знижку 67% на ліфтинг-програму по корекції фігури «Бразильські сіднички» в цирюльні на Андріївському узвозі «Galicia Ecosalon». 

Бофон за 29 грн. на 1 сеанс ліфтинг-програми «Бразильські сіднички» з доплатою 70 грн. замість 300 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 99 грн.  

Бофон за 89 грн. на 3 сеанси ліфтинг-програми «Бразильські сіднички» з доплатою 210 грн. замість 900 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 299 грн. 

Бофон за 149 грн. на 5 сеансів ліфтинг-програми «Бразильські сіднички» з доплатою 347 грн. замість 1500 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 495 грн. 

За наявності Бофону потрібно доплатити в салоні краси вказану суму за процедуру. 

1 процедура підтяжки включає в себе: 

- вакуумний масаж сідниць, 

- ручний лімфодренаж, 

- антицелюлітне обгортання, 

- ампула з активним лосьйоном. 

Термін дії Бофонів: з 10.12.2015 р. по 31.01.2016 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (у цьому разі бофон вважається використаним) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Ефективна підтяжка сідниць. Зменшення об'ємів тіла і проявів целюліту. Професійна косметика.
Від
29
Рекомендуємо