Головна > Краса та здоровʼя> Здоровий колір шкіри і ліфтинг-ефект! Detox масаж обличчя + перлинна маска NaturaBisse в Цирюльні на Андріївському узвозі!

Здоровий колір шкіри і ліфтинг-ефект! Detox масаж обличчя + перлинна маска NaturaBisse в Цирюльні на Андріївському узвозі!

Придбало 55 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  65%
Від
50
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Цирюльня на Андріївському узвозі
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа

Забудьте про тьмяний колір обличчя, сухість шкіри та зморшки, а ще про високу вартість салонних процедур. Знижковий сайт Бофон пропонує купони на знижку 65% на Detox масаж обличчя з перлинною маскою! 

Detox масаж обличчя з професійною косметикою NaturaBisse виводить токсини, шлаки та зайву рідину. Має потужний ліфтинговий та лімфодренажний ефект, розгладжує зморшки та моделює контури обличчя. Перлинна маска - це справжнє диво у косметології, вона глибоко живить і зволожує шкіру, насичує мікроелементами та зменшує прояви зморшок. Часточки перлинної пудри роблять шкіру шовковистою, обличчя набуває сяючого здорового кольору.Умови акції

Бофон надає знижку 65% на Detox масаж з перлинною маскою для обличчя на Андріїївському узвозі.

Бофон за 50 грн. на 1 сеанс Detox масажу обличчя з перлинною маскою з доплатою 90 грн. замість 400 грн. Загальна знижка 65%. Загальна вартість 140 грн.   

Бофон за 100 грн. на 2 сеанси Detox масажу обличчя з перлинною маскою з доплатою 180 грн. замість 800 грн. Загальна знижка 65%. Загальна вартість 280 грн.   

Бофон за 150 грн. на 3 сеанси Detox масажу обличчя з перлинною маскою з доплатою 270 грн. замість 1200 грн. Загальна знижка 65%. Загальна вартість 420 грн.   

За наявності Бофону потрібно доплатити в салоні вказану суму за процедуру. 

У процедуру входить:

- очищення NaturaBisse.

- тонізація NaturaBisse,

- масаж обличчя Detox Demax,

- перлинна маска для обличчя, 

- крем для обличчя NaturaBisse по типу шкіри.

Термін дії Бофонів: з 23.03.2016 р. по 23.06.2016 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе і необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 5 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (у цьому разі Бофон вважається використаним і поверненню не підлягає) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Професійна косметика NaturaBisse. Ліфтинг шкіри. Розгладження зморшок. Антистресовий ефект.
Від
50
Рекомендуємо