Головна > Краса та здоровʼя> Консультація подолога. Усунення грибка нігтів лазером або тм SUDA в центрі краси «Lux-S»! Кеш-бек 50 грн.!

Консультація подолога. Усунення грибка нігтів лазером або тм SUDA в центрі краси «Lux-S»! Кеш-бек 50 грн.!

Придбало 116 До завершення акції
 • Вартість
  до 300 гривень
 • Знижка
  70%
Від
100
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Центр моделювання обличчя та тіла «Lux-S»
Телефон:
(044) 232-22-56
вул. Григорія Андрющенко, 4-Д
м. Лук'янівська

Турбота про свої ніжки повинна бути професійною і за доступною ціною! Тому знижковий сайт Бофон пропонує придбати сертифікат зі знижкою на консультацію подолога та видалення грибка нігтів тм SUDA або лазером в центрі краси «Lux-S»! 

Подолог – це майстер педикюру з медичною освітою, який займається вирішенням проблем стопи. Він виявить патологічні зміни нігтів і стопи на ранніх стадіях, коли ще можна впоратися з проблемами в умовах салону. Подолог займається вирішенням таких проблемами як врослі нігті, грибок нігтів, болі в стопі, тунельний синдром, діабетична стопа, епіфіз п'яткової кістки, п’яткова шпора, надлишкова пронація стопи, деформація пальців, мозолі, ламкі нігті. 

У подологічному кабінеті центру краси «Lux-S» застосовуються засоби німецького виробництва марки SUDA, в основі яких лежать натуральні й гіпоалергенні інгредієнти. На українському ринку тм SUDA зарекомендувала себе як продукт №1 в подології, який вирішує всі проблеми ніг і стоп.  

Засоби тм SUDA м'яко впливають на проблемні  ушкоджені грибком зони нігтів, не викликаючи дискомфорту або больових відчуттів. Сучасна методика корекції нігтів допоможе відновити їх, поліпшити стан і повернути нігтям доглянутий і здоровий вигляд. 

Лазерне видалення грибка нігтів (оніхомікозу) є одним з найбільш прогресивних і ефективних методів, в ході якого вся піднігтьова поверхня обробляється лазерним променем та знищуються всі бактерії та грибки. Видалення оніхомікозу лазером зі знижкою не має побічних ефектів, а лазер вбиває грибок протягом кількох хвилин. Рекомендована кількість сеансів – від 6 до 10. Частота проведення процедури – 1 раз на тиждень.
Умови акції

Бофон надає знижку до 77% на консультацію подолога та видалення грибка нігтів в центрі краси «Lux-S» + кеш-бек 50 грн. для власників бонусної картки Бофон. 

Консультація лікаря подолога за ціною 100 грн. замість 300 грн. Знижка 70%. 

Усунення грибкового ураження нігтьової пластини тм SUDA за ціною 199 грн. замість 750 грн. Знижка 73%. 

1 сеанс видалення грибка нігтів лазером однієї зони (1 рука/1нога) за ціною 299 грн. замість 800 грн. Знижка 62%. 

2 сеанси видалення грибка нігтів лазером однієї зони (1 рука/1нога) або 1 сеанс для двох зон (2 руки/2 ноги) за ціною 499 грн. замість 1600 грн. Знижка 68%. 

З Бофоном додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Бажаєте замовити придбаний Бофон у вигляді Подарункового сертифікату? Заповніть форму.

Термін дії Бофонів: з 08.08.2016 р. по 08.11.2016 р.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе і необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу. 

Учасник може використати тільки один сертифікат по акції і тільки один раз.

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами:  

(044) 232-22-56

(097) 071-17-11 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 5 годин, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (у цьому разі Бофон вважається використаним) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Кеш-бек нараховується тільки за наявності бонусної картки Бофон.  

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Повна безпека процедури. Лікування без болю. Професійна німецька косметика.
Від
100
Рекомендуємо