Головна > Краса та здоровʼя> Зайві сантиметри розтануть! Лазерна ліпосакція Lipo Laser проблемних зон в студії жіночого вдосконалення «Picasso» + кеш-бек 100

Зайві сантиметри розтануть! Лазерна ліпосакція Lipo Laser проблемних зон в студії жіночого вдосконалення «Picasso» + кеш-бек 100

Придбало 61 До завершення акції
 • Вартість
  до 1750 гривень
 • Знижка
  71%
Від
499
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія жіночого вдосконалення «Picasso»
Телефон:
(067) 443-78-78
пр-т Голосіївський, 98/2 (в салоні LALIZE)
м. Голосіївська
До новорічних свят залишилось так мало, а ще треба встигнути так багато. І, головне, позбавитись від зайвих сантиметрів на стегнах і в талії, щоб вдягти нову святкову сукню. Тож, як ефективно схуднути в найкоротші терміни без шкоди для здоров'я, виснажливих дієт і тренувань?

Знижковий сайт «Бофон» пропонує зробити лазерну ліпосакцію зі знижкою в студії жіночого вдосконалення «Picasso». Лазерна ліпосакція допоможе зменшити об'єми тіла та прояви целюліту. А це означає, що сукня буде сидіти на вас ідеально.

Лазерний ліполіз (лазерна ліпосакція) – це популярний метод безопераційної ліпосакції. Лазерна ліпосакція дозволяє прибрати звисаючі складки жиру на боках, стегнах, животі, в області рук, а також в області підборіддя. Вона ефективно бореться з жиром в тих місцях, коли застосування різних дієт і фізичних вправ безсилі, а традиційна ліпосакція пов'язана з ризиком ускладнень і затяжним післяопераційним періодом. Лазерна ліпосакція Lipo Laser швидко та безпечно допоможе скорегувати фігуру, позбавитись від зайвих кілограмів, підтягнути в’ялу шкіру, що втратила пружність. Вже після першої процедури и побачите як кілограми і сантиметри тануть на очах! 


Умови акції

Бофон надає знижку до 77% на лазерну ліпосакцію проблемних в студії жіночого вдосконалення «Picasso» + кеш-бек 100 грн. для власників бонусної картки  Бофон.  

5 сеансів лазерної ліпосакції 1-ї проблемної зони на вибір (спина+руки, живіт+боки, задня або передня частина стегон, сідниці) за ціною 499 грн. замість 1750 грн. Знижка 71%.  

10 сеансів лазерної ліпосакції 1-ї проблемної зони на вибір (спина+руки, живіт+боки, задня або передня частина стегон, сідниці) за ціною 799 грн. замість 3500 грн. Знижка 77%. 

З Бофоном додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Бажаєте замовити придбаний Бофон у вигляді Подарункового сертифікату? Заповніть форму.  

Термін дії Бофонів: з 16.11.2016 р. по 16.02.2017 р.   

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Графік роботи:

- понеділок-п'ятниця: з 10:00 до 21:00

- субота: з 11:00 до 18:00

Необхідний попередній запис за телефонами:   

(067) 443-78-78    

(044) 561-78-77  

Важливо! Студія «Picasso» знаходиться в приміщенні салону краси «LALIZE».   

Важливо! Акція діє для нових клієнтів та клієнтів, які більше року не відвідували салон.  

Акція діє тільки для жінок.  

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 5 годин, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою, у цьому разі сертифікат вважається використаним, або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції.  

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним.  

Кеш-бек нараховується тільки за наявності бонусної картки Бофон.   

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону.  

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість процедури - 30 хв. Зменшення об’ємів тіла. Усунення жирових відкладень без операцій. Позбавлення від целюліту.
Від
499
Рекомендуємо