Головна > Краса та здоровʼя> Молочний пілінг обличчя в Цирюльні на Андріївському Узвозі! Одна процедра пілінгу за 99 грн., три процедури всього за 219 грн.!

Молочний пілінг обличчя в Цирюльні на Андріївському Узвозі! Одна процедра пілінгу за 99 грн., три процедури всього за 219 грн.!

Придбало 134 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  67%
Від
30
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Цирюльня на Андріївському узвозі
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа

Молочний пілінг - це легкий поверхневий пілінг і він призначений в основному для молодої шкіри, а також жінкам у боротьбі з першими віковими змінами. Придбайте на знижковому сайті Бофон купон на молочний пілінг обличчя зі знижкою в Цирюльні на Андріївському Узвозі! Результат ви зможете помітити вже після першої процедури, шкіра стане більш гладенькою і бархатистою, а колір обличчя стане рівним і світлішим.

Молочний пілінг містить молочну кислоту, яка не травмує шкіру, тому такий пілінг вважається найм'якішим та ідеально підходить навіть для чутливої ​​шкіри і сонячної пори року. Після молочного пілінгу не має відновлюваного періоду, ви можете одразу виходити на вулицю, а для захисту шкіри достатнь крему для обличчя з SPF 30. Молочна кислота активізує оновлення клітин епідермісу, покращує мікроциркуляцію, сприяє прискоренню синтезування в дермі колагену, глибоко зволожує шкіру, зміцнює захисну функцію ліпідного бар'єру шкіри. Умови акції

Бофон надає знижку до 75% на молочний пілінг для обличчя в Цирюльні на Андріївському Узвозі.

Бофон за 30 грн. на 1 молочний пілінг для обличчя з доплатою 69 грн. замість 300 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 99 грн.  

Бофон за 70 грн. на 3 молочні пілінги для обличчя з доплатою 149 грн. замість 900 грн. Загальна знижка 75%. Загальна вартість 219 грн. 

З Бофоном потрібно доплатити вказану суму за відповідні процедуру в салоні краси.  

У процедуру пілінгу входить: 

- очищення шкіри; 

- нанесення тоніка для зволоження та тонізації шкіри; 

- нанесення предпілінгу; 

- молочний пілінг обличчя; 

- нанесення зволожуючого крему за типом шкіри. 

Термін дії Бофонів: з 11.10.2016 р. по 11.01.2017 р.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу. 

Учасник може використаті тільки один Бофон по акції один раз.

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 5 годин, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (у цьому разі Бофон вважається використаним і поверненню не підлягає) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість процедури: 30-40 хвилин. Глибоке очищення шкіри. Поліпшення кольору обличчя.
Від
30