Головна > Краса та здоровʼя> Омолодження на клітинному рівні! Безін'єкційна мезоролер терапія обличчя з гіалуроновою кислотою в салоні краси «Bien-Etre»!

Омолодження на клітинному рівні! Безін'єкційна мезоролер терапія обличчя з гіалуроновою кислотою в салоні краси «Bien-Etre»!

Придбало 17 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  62%
Від
199
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон краси «Bien-Etre»
Телефон:
(096) 232-51-75
вул. Антоновича, 122
м. Палац Україна

Салон краси «Bien-Etre» пропонує знижку на безін'єкційну мезотерапію обличчя! Програма включає 8 процедур і проводиться за допомогою мезороллера!  Придбайте купон і насолоджуйтесь бездоганним виглядом!

Безін'єкційна мезотерапія - метод введення в шкіру активних компонентів під високим тиском без порушення цілісності шкірних покривів, причому абсолютно безболісно. В даному випадку відбувається введення в глибокі шари шкіри необхідних препаратів за допомогою мезоролера: різні мезотерапевтичні коктейлі, вітаміни, сироватки, гіалуронова кислота. Вражаючий ефект після першої процедури перевершить всі Ваші очікування: зморшки розгладжуються, зникає набряклість очей, повертається більш чіткий овал обличчя, шкіра миттєво набуває здоровий і сяючий вигляд!Умови акції

Бофон надає знижку 62% на безін'єкційну мезотерапію обличчя в салоні краси «Bien-Etre».

Бофон за 199 грн. на 8 процедур безін'єкційної мезоролер терапії обличчя з гіалуроновою кислотою з доплатою 1300 грн. замість 4000 грн. Загальна знижка 62%. Загальна вартість 1499 грн.  

З Бофоном потрібно доплатити в салоні краси вказану суму за процедуру. 

Термін дії Бофонів: з 13.12.2016 р. по 13.03.2017 р.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу.  

Учасник може використати тільки один Бофон по акції один раз

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами: 

(096) 232-51-75

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (у цьому разі Бофон вважається використаним і поверненню не підлягає) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Заповнення зморшок гіалуроновою кислотою. Без уколів. Глибоке зволоження шкіри.
Від
199
Рекомендуємо