Головна > Краса та здоровʼя> Антицелюлітна програма для розкішних форм! Моделюючий масаж + антицелюлітне обгортання + термоковдра в салоні «Bien-Etre»

Антицелюлітна програма для розкішних форм! Моделюючий масаж + антицелюлітне обгортання + термоковдра в салоні «Bien-Etre»

Придбало 39 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  55%
Від
29
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон краси «Bien-Etre»
Телефон:
(096) 232-51-75
вул. Антоновича, 122
м. Палац Україна
Бажаєте бути у відмінній формі? Антицелюлітна програма зі знижкою від салону краси «Bien-Etre» дозволить у короткі терміни суттєво зменшити прояви целюліту!

Антицелюлітна програма складається з комплексу високоефективних процедур по догляду за тілом: ефективний антицелюлітний масаж, шоколадне, водорослеве або глиняне обгортання зі спеціями та сеанс у термоковдрі. Таке поєднання процедур дозволяє позбавитися від зайвої рідини, токсинів і жирових накопичень в організмі. 

Антицелюлітний масаж ефективно виводить із організму шлаки і токсини, у результаті шкіра стає більш пружною, гарно виглядає, а прояви целюліту суттєво зменшуються, апельсинова кірка «розбивається». 

Антицелюлітне обгортання позитивно діє на всі шари шкіри, підвищуючи її тонус. Обгортання стимулюють процеси регенерації клітин, зміцнення імунітету та обмін речовин. У результаті шкіра стає більш пружною, гарно виглядає, а прояви целюліту суттєво зменшуються або зникають.

Термоковдра підсилює ефект від антицелюлітного масажу та обгортань, покращує обмінні процеси та сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму.


Умови акції

Бофон надає знижку 55% на антицелюлітну програму в салоні краси «Bien-Etre». 

Бофон за 29 грн. на 1 сеанс антицелюлітної програми з доплатою 150 грн. замість 400 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 179 грн.  

Бофон за 99 грн. на 3 сеанси антицелюлітної програми з доплатою 440 грн. замість 1500 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 539 грн.  

Бофон за 179 грн. на 5 сеансів антицелюлітної програми з доплатою 720 грн. замість 2000 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 899 грн.  

З Бофоном потрібно доплатити в салоні краси вказану суму за процедуру. 

Процедура проводиться одночасно для 3-х зон: живіт + стегна + сідниці. 

У процедуру входить: 

- Антицелюлітний масаж. 

- Антицелюлітне обгортання на вибір (шоколадне, водорослеве, глиняне зі спеціями). 

- Термоковдра. 

Термін дії Бофонів: з 20.12.2016 по 20.03.2017.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу.  

Учасник може використати тільки один Бофон по цій акції один раз.

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном: 

(096) 232-51-75 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 5 годин, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (у цьому разі Бофон вважається використаним і поверненню не підлягає) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість процедури – 90 хв. Виведення токсинів і шлаків з організму. Усунення проявів целюліту. Підвищення тонусу шкіри.
Від
29
Рекомендуємо