Головна > Краса та здоровʼя> Вакуумно-роликовий масаж + антицелюлітні обгортання на основі морських водоростей в салоні «Ваніль»!

Вакуумно-роликовий масаж + антицелюлітні обгортання на основі морських водоростей в салоні «Ваніль»!

Придбало 3 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  80%
Від
75
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон краси «Ваніль»
Телефон:
(067) 402-50-21
вул. Анни Ахматової, 4
Якщо Ви хочете завжди виглядати чудово, отримувати компліменти і мати ідеальні контури тіла, пройдіть курс процедур вакуумно-роликового масажу з антицелюлітними обгортаннями. Вакуумно-роликовий масаж – це стимуляція шкіри заснована на об'єднанні ефекту пульсуючого вакууму і механічного роликового масажу спеціальними насадками. Вакуумно-роликовий масаж можна назвати методом моделювання ідеального контуру тіла, він бореться з целюлітними відкладеннями. Лікує їх, коригує фігуру, позбавляючи від надмірної ваги, ефективно допомагає в лікуванні в'ялої шкіри, що втратила тонус і еластичність. Показання до проходження вакуумно- роликового масажу: целюліт, надлишкові жирові відкладення, м'язова гіпотонія, обвисання шкіри внаслідок втрати ваги, обвисання сідниць, розтяжки, зайва вага і об'єми тіла. Антицелюлітні холодні або гарячі обгортання на основі морських водоростей допомагають закріпити результат після масажу, зменшують об’єми тіла, підвищують мікроциркуляцію крові та обмін речовин. Гаряче обгортання включає в себе – морські водорості, кофеїн, червоний перець, ефірні олії, екстракт грейпфрута. До складу холодного обгортання входять морські водорості та ментол.

Умови акції

З Бофоном Ви можете пройти до 10 процедур з вакуумно-роликового масажу з антицелюлітними обгортаннями або без в салоні краси «Ваніль» зі знижкою до 80%. 

Бофон за 75 грн. на 3 сеанси вакуумно-роликового масажу для 5 зон (живіт, стегна, сідниці, боки, руки) за ціною 225 грн. замість 1500 грн. Загальна знижка 80%. Загальна вартість 300 грн.  

Бофон за 115 грн. на 5 сеансів вакуумно-роликового масажу для 5 зон (живіт, стегна, сідниці, боки, руки) за ціною 335 грн. замість 2000 грн. Загальна знижка 77%. Загальна вартість 450 грн.  

Бофон за 200 грн. на 10 сеансів вакуумно-роликового масажу для 5 зон (живіт, стегна, сідниці, боки, руки) за ціною 600 грн. замість 3200 грн. Загальна знижка 75%. Загальна вартість 800 грн.  

Бофон за 160 грн. на 5 сеансів вакуумно-роликового масажу з антицелюлітним обгортанням для 2 зон (живіт + боки або ноги зі стегнами + сідниці) за ціною 490 грн. замість 2450 грн. Загальна знижка 73%. Загальна вартість 650 грн.  

Бофон за 235 грн. на 10 сеансів вакуумно-роликового масажу з антицелюлітним обгортанням для 2 зон (живіт + боки або ноги зі стегнами + сідниці) за ціною 715 грн. замість 4900 грн. Загальна знижка 80%. Загальна вартість 950 грн.  

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за процедуру. 

Термін дії Бофонів: з 23.02.2015 р. по 23.04.2015 р.  

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів для себе і в подарунок. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном салону краси: 

(067) 402-50-21 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник записався на процедуру, але вирішив змінити час і дату, то це необхідно зробити не пізніше ніж за 12 годин або процедура буде вважатись пройденою. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Лікування целюліту. Детоксикація організму. Зменшення об’ємів. Загальна релаксація організму.
Від
75