Головна > Краса та здоровʼя> Корекція і фарбування брів натуральною хною, а також проколювання вух та пірсинг пупка в кабінеті краси «Galicia Ecosalon»!

Корекція і фарбування брів натуральною хною, а також проколювання вух та пірсинг пупка в кабінеті краси «Galicia Ecosalon»!

Придбало 21 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  50%
Від
30
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа

Красиві доглянуті брови – важливі для будь-якої жінки, вони підкреслюють форму очей і можуть змінити образ, надають очам особливу виразність і красу. Корекція брів справа дуже тонка і делікатна. Правильна форма відкриває очі і приховує сліди втоми, роблячи погляд виразним. Фарбування брів натуральною хною позбавляє від щоденної необхідності підведення і поправки макіяжу протягом дня. Багатьом жінкам, особливо блондинкам, «безбарвні» очі не дають спокою, тож фарбування – це просто необхідна процедура.

І, звісно, користайтесь можливістю та проколіть собі вушка, щоб носити різноманітні сережки. Золоті, срібні, розкішні з дорогоцінним камінням довгі сережки або лаконічні повсякденні гвіздки. Кожен день створюйте новий образ завдяки цим аксесуарам. Ну а якщо Ви абсолютно розкуті та впевнені у собі, то пірсинг пупка дозволить розкрити всі грані особистості.Умови акції

Бофон надає знижку 55% на корекцію і фарбування брів натуральною хною, а також знижку до 50% на проколювання вух та пірсинг пупка в кабінеті краси «Galicia Ecosalon». 

Бофон за 30 грн. на проколювання вух за ціною 65 грн. замість 190 грн. Загальна знижка 50%. Загальна вартість 95 грн.  

Бофон за 45 грн. на пірсинг пупка за ціною 100 грн. замість 250 грн. Загальна знижка 42%. Загальна вартість 145 грн. 

Бофон за 49 грн. на корекцію і фарбування брів натуральною хною за ціною 110 грн. замість 350 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 159 грн.  

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за процедуру. 

Термін дії Бофонів: з 17.04.2015 р. по 17.07.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном кабінету краси: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями кабінету краси. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Для фарбування брів використовується тільки натуральна хна. Корекцію та фарбування проводить професійний майстер. Безболісне моментальне проколювання вух і пупка. Одноразові матеріали.
Від
30