Головна > Краса та здоровʼя> Мигдалевий, саліциловий, винний пілінги для шкіри обличчя і шиї в кабінеті краси «Galicia Ecosalon»!

Мигдалевий, саліциловий, винний пілінги для шкіри обличчя і шиї в кабінеті краси «Galicia Ecosalon»!

Придбало 12 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  63%
Від
45
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа

Мигдалевий пілінг чудово підходить для очищення тонкої шкіри, а також шкіри з куперозом, майже на викликає роздратування, має підсушуючий вплив на шкіру. Завдяки дії кислоти м'яко стимулюється вироблення колагену і еластину. Мигдалевий пілінг є одним з найбільш ефективних при лікуванні акне, так як мигдальна кислота активізує відлущування відмерлих клітин з поверхні шкіри, впливає на патогенез виникнення акне, має бактерицидну дію. 

Винний пілінг для обличчя відноситься до групи пілінгів поверхневого і м'якого типу. Винний пілінг має відлущуючий та відбілюючий ефект на шкіру, тому буде корисний при боротьби з пігментацією та веснянками. Цей вид пілінгу ідеально підходить для жирної шкіри, сприяє її глибокому очищенню і надає відчуття оксамитовості і свіжості. 

Саліциловий пілінг має потужну антисептичну дію, сприяє нормалізації роботи сальних залоз і звуженню пор. Саліциловий пілінг залежно від концентрації і рН може бути або поверхневим або серединно-поверховим. У кожному конкретному випадку косметолог підбирає активність речовин, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта. Саліциловий пілінг може застосовуватися в будь-якому віці.

Умови акції

З Бофоном Ви можете зробити будь-який пілінг для обличчя і шиї із запропонованих в кабінеті краси «Galicia Ecosalon» зі знижкою до 70%. 

Бофон за 45 грн. на 1 процедуру пілінгу на вибір за ціною 105 грн. замість 400 грн. Загальна знижка 63%. Загальна вартість 150 грн.  

Бофон за 119 грн. на 3 процедури пілінгу на вибір за ціною 280 грн. замість 1200 грн. Загальна знижка 66%. Загальна вартість 399 грн. 

Бофон за 179 грн. на 5 процедур пілінгу на вибір за ціною 420 грн. замість 2000 грн. Загальна знижка 70%. Загальна вартість 599 грн. 

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за відповідні процедуру.  

Оберіть будь-який пілінг: 

- мигдальний; 

- винний; 

- саліциловий. 

У процедуру пілінгу входить: 

- очищення шкіри; 

- нанесення тоніка для зволоження та тонізації шкіри; 

- нанесення предпілінгу; 

- нанесення пілінгу; 

- нанесення зволожуючого крему за типом шкіри. 

Якщо Ви обрали декілька процедур, то пілінги можна комбінувати. 

Термін дії Бофонів: з 20.04.2015 р. по 20.07.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном кабінету краси: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість процедури: 30-40 хвилин. Професійна косметика. Глибоке очищення шкіри. Поліпшення кольору обличчя.
Від
45