Головна > Краса та здоровʼя> Вакуумний масаж + лімфодренаж + обгортання для пружного бюсту та сідничок в салоні краси «Galicia Ecosalon»!

Вакуумний масаж + лімфодренаж + обгортання для пружного бюсту та сідничок в салоні краси «Galicia Ecosalon»!

Придбало 19 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  67%
Від
29
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа
Кожна жінка мріє мати спокусливий бюст та підтягнуті пружні сідниці, тому в салоні краси «Galicia Ecosalon» розробили спеціальну програму, що включає в себе апаратні методики та ручні процедури. Вакуумний масаж виконується спеціальним апаратом з насадками, які закріплюються на грудних м'язах або сідницях і в ході процедури створюють необхідний вакуум, який стимулює кровообіг, підсилює обмін речовин, в результаті чого обсяг молочних залоз збільшується, м’язи та шкіра стають більш пружними. Ручний лімфодренаж підсилює дію вакууму, виводить шлаки і токсини з організму, стимулює обіг лімфи. Обгортання з активним лосьйоном сприяють зволоженню та насиченню шкіри необхідними мінералами та мікроелементами.

Умови акції

З Бофоном Ви можете зробити комплекс процедур для підтяжки бюсту або сідниць в салоні краси «Galicia Ecosalon» зі знижкою 67%. 

Бофон за 29 грн. на 1 сеанс підтяжки бюсту або сідниць на вибір з доплатою 70 грн. замість 300 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 99 грн.  

Бофон за 89 грн. на 3 сеанси підтяжки бюсту або сідниць на вибір з доплатою 210 грн. замість 900 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 299 грн. 

Бофон за 149 грн. на 5 сеансів підтяжки бюсту або сідниць на вибір з доплатою 347 грн. замість 1500 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 495 грн. 

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за процедуру. 

1 процедура підтяжки включає в себе: 

- вакуумний SPA-масаж, 

- ручний лімфодренаж, 

- обгортання, 

- ампулу з активним лосьйоном. 

Термін дії Бофонів: з 05.05.2015 р. по 05.08.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном салону краси: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість 1-ї процедури – 1 год. 45 хв. Без болю та операцій. Тривалий ефект.
Від
29