Головна > Краса та здоровʼя> Геть недоліки шкіри! Газорідинний пілінг та безін'єкційна мезотерапія обличчя в салоні краси «Аура»!

Геть недоліки шкіри! Газорідинний пілінг та безін'єкційна мезотерапія обличчя в салоні краси «Аура»!

Придбало 22 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  70%
Від
19
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон краси «Аура»
Телефон:
(096) 232-51-75
пр-т Бажана, 3
м. Харківська
Газорідинний пілінг - метод м'якого очищення, відлущування шкіри шляхом впливу на неї водно- кисневою сумішшю під високим тиском. У результаті пілінгу омертвілі шари епідермісу делікатно, шар за шаром, видаляються, а шкіра насичується киснем і зволожується. До того ж, газорідинний пілінг - можна робити влітку, він є повністю безпечним, якщо Ви збираєтесь відпочити під сонцем. Безін'єкційна мезотерапія - метод введення в шкіру активних компонентів під високим тиском без порушення цілісності шкірних покривів, причому абсолютно безболісно. В даному випадку відбувається введення в глибокі шари шкіри необхідних препаратів: різні мезотерапевтичні коктейлі, вітаміни, сироватки, гіалуронова кислота. Вражаючий ефект після першої процедури перевершить всі Ваші очікування: зморшки розгладжуються, зникає набряклість очей, повертається більш чіткий овал обличчя, шкіра миттєво набуває здоровий і сяючий вигляд. Омолодили, зволожили, наситили киснем!

Умови акції

Бофон надає знижку від 63% до 64% на безін'єкційну мезотерапію обличчя та газорідинний пілін в салоні краси «Аура». 

Бофон за 19 грн. на 1 процедуру безін'єкційної мезотерапії обличчя за ціною 56 грн. замість 250 грн. Загальна знижка 70%. Загальна вартість 75 грн.  

Бофон за 75 грн. на 3 процедури безін'єкційної мезотерапії обличчя за ціною 180 грн. замість 750 грн. Загальна знижка 66%. Загальна вартість 255 грн.  

Бофон за 129 грн. на 5 процедур безін'єкційної мезотерапії обличчя за ціною 306 грн. замість 1250 грн. Загальна знижка 65%. Загальна вартість 435 грн.  

Бофон за 35 грн. на 1 процедуру газорідинного пілінгу + безін'єкційної мезотерапії обличчя за ціною 80 грн. замість 350 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 115 грн.  

Бофон за 115 грн. на 3 процедури газорідинного пілінгу + безін'єкційної мезотерапії обличчя за ціною 260 грн. замість 1050 грн. Загальна знижка 64%. Загальна вартість 375 грн.  

Бофон за 189 грн. на 3 процедури газорідинного пілінгу + безін'єкційної мезотерапії обличчя за ціною 446 грн. замість 1750 грн. Загальна знижка 64%. Загальна вартість 635 грн.  

З Бофоном потрібно доплатити в салоні краси вказану суму за процедуру. 

Термін дії Бофонів: з 18.05.2015 р. по 18.08.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами салону краси: 

(096) 232-51-75  

(091) 924-74-31 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Глибокі зморшки стають менш помітними. Ліфтинг-ефект. Зникають дрібні судини, більш великі судини стають менш помітними, бліднуть. Без болю, проколів та контакту з інструментами.
Від
19