Головна > Краса та здоровʼя> Алмазна мікродермабразія обличчя з гіалуроновою кислотою в «Galicia Ecosalon»! 1, 3 або 5 процедур для краси і молодості!

Алмазна мікродермабразія обличчя з гіалуроновою кислотою в «Galicia Ecosalon»! 1, 3 або 5 процедур для краси і молодості!

Придбало 33 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  80%
Від
45
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа
Алмазна мікродермабразія (алмазне шліфування) – це мікрошліфування, тобто очищення обличчя від «мертвих» клітин за допомогою пілінгу, який проводиться апаратом зі спеціальною алмазною насадкою, на яку нанесені крихти різної зернистості. Мікродермабразія сприяє омолодженню шкіри, вирівнюванню її рельєфу і стимулює її природнє оновлення. В результаті мікрошліфування покращується колір обличчя, зменшуються пори, покращується загальний тургор шкіри і розгладжуються дрібні зморшки. Один раз проведена процедура алмазного мікрошліфування сприяє повному оновленню шкіри, а курс мікрошліфування позбавить від вугрових рубців, пігментних плям, дрібних зморшок. Стандартний курс складається з 4-6 сеансів, інтервал між якими 1-2 тижні.

Умови акції

З Бофоном Ви можете зробити алмазну мікродермабразію обличчя в салоні краси «Galicia Ecosalon» зі знижкою 80%. 

Бофон за 45 грн. на 1 сеанс алмазної мікродермабразії обличчя з доплатою 110 грн. замість 780 грн. Загальна знижка 80%. Загальна вартість 155 грн.

Бофон за 139 грн. на 3 сеанси алмазної мікродермабразії обличчя з доплатою 330 грн. замість 2340 грн. Загальна знижка 80%. Загальна вартість 469 грн.

Бофон за 229 грн. на 5 сеансів алмазної мікродермабразії обличчя з доплатою 550 грн. замість 3900 грн. Загальна знижка 80%. Загальна вартість 779 грн.

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за процедуру. 

У процедуру мікродермабразії входить: 

- консультація косметолога, 

- демакіяж, 

- тонізація, 

- мікродермабразія обличчя, 

- нанесення гіалуронової кислоти на обличчя, 

- нанесення спеціальної омолоджуючої сироватки н зону декольте, 

- нанесення зволожуючого крему. 

Тривалість процедури – 1-1,5 години. 

Термін дії Бофонів: з 19.05.2015 р. по 19.08.2015 р.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе і необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном салону краси: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість процедури – 1-1,5 години. Професйна косметика. Ліфтинг шкіри. Зникнення дрібних зморшок і зменшення глибоких. Позбавлення від рубців.
Від
45