Головна > Краса та здоровʼя> 1, 5 або 10 сеансів загального масажу спини (хребта) і шийно-комірцевої зони в студії краси «LiSa»! Здоров'я і легкість у м'язах

1, 5 або 10 сеансів загального масажу спини (хребта) і шийно-комірцевої зони в студії краси «LiSa»! Здоров'я і легкість у м'язах

Придбало 21 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  55%
Від
39
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «LiSa»
Телефон:
(044) 592-90-09
вул. Боричів Тік, 3, офіс 2
м. Поштова Площа
Загально-оздоровчий масаж спини показаний при болях у спині, при захворюваннях, пов'язаних з опорно-руховим апаратом, а також здоровим людям, робота яких передбачає тривале сидіння на незручному офісному стільці або фізичні навантаження. Під дією масажу посилюється кровопостачання м'язів, утворюється енергія, необхідна для руху. Масаж допомагає відновленню працездатності після фізичного навантаження. Результатом проходження цілого курсу масажу є покращення обміну речовин, кровообігу та роботи серця, усунення застійних явищ, благотворний вплив на центральну і периферичну нервові системи, зняття стресу, втоми та емоційного навантаження, зміцнення здоров’я та імунітету. Після проведеного сеансу масажу, пацієнт відчуває приємне тепло у всьому тілі, підвищення працездатності, поліпшення загального самопочуття.

Умови акції

З Бофоном Ви можете пройти курс загального масажу спини та шийно-комірцевої зони в студії краси «LiSa» зі знижкою від 55% до 64%. 

Бофон за 39 грн. на 1 сеанс масажу спини (хребта) і шийно-комірцевої зони з доплатою 100 грн. замість 320 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 139 грн.  

Бофон за 189 грн. на 5 сеансів масажу спини (хребта) і шийно-комірцевої зони з доплатою 430 грн. замість 1600 грн. Загальна знижка 61%. Загальна вартість 619 грн.  

Бофон за 349 грн. на 10 сеансів масажу спини (хребта) і шийно-комірцевої зони з доплатою 800 грн. замість 3200 грн. Загальна знижка 64%. Загальна вартість 1149 грн. 

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму в студії краси. 

Тривалість 1 сеансу – 60 хв. 

Термін дії Бофонів: з 18.06.2015 р. по 18.09.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами: 

(068) 786-61-13  

(044) 592-90-09 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Професійний масажист. Загальне зміцнення організму. Профілактика хвороб опорно-рухового апарату.
Від
39