Головна > Краса та здоровʼя> 100% омолодження! Мікроіглотерапія для довгої молодості та краси шкіри обличчя в салоні краси «Аура»!

100% омолодження! Мікроіглотерапія для довгої молодості та краси шкіри обличчя в салоні краси «Аура»!

Придбало 15 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  50%
Від
65
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон краси «Аура»
Телефон:
(096) 232-51-75
пр-т Бажана, 3
м. Харківська
Мікроіглотерапія – це професійна процедура з мезоролером (дермаролером), яка дасть Вам можливість виглядати на багато років молодше вже після першої процедури і дозволить відразу ж повернутися до звичайного способу життя! Під час професійної процедури мікроіглотерапії найтонші голки створюють безліч мікроканалів - мікроскопічних проколів, які є зонами руйнування старої шкіри. Організм миттєво починає виробляти нові клітини колагену і еластину і в зоні впливу утворюється молода красива шкіра. За 4-6 сеансів відбувається повне оновлення шкіри. Лікування мезоролером - безпечна і контрольована процедура, яка стимулює організм на оновлення епідермісу.

Умови акції

Бофон надає знижку 50% на мікроіглотерапію обличчя в салоні краси «Аура». 

Бофон за 65 грн. на 1 процедуру мікроіглотерапії обличчя з доплатою 160 грн. замість 450 грн. Загальна знижка 50%. Загальна вартість 225 грн.  

Бофон за 200 грн. на 3 процедури мікроіглотерапії обличчя з доплатою 475 грн. замість 1350 грн. Загальна знижка 50%. Загальна вартість 675 грн.  

Бофон за 335 грн. на 5 процедур мікроіглотерапії обличчя з доплатою 790 грн. замість 2250 грн. Загальна знижка 50%. Загальна вартість 1125 грн.  

З Бофоном потрібно доплатити вказану суму за масаж в салоні краси. 

Термін дії Бофонів: з 02.06.2015 р. по 02.09.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу.  

Обов`язково пред`являйте Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами салону краси: 

(096) 232-51-75  

(091) 924-74-31 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Покращує структуру шкіри. Мінімальний час реабілітації. Повна безпека для тонкої і чутливої ​​шкіри. Можливість проведення процедури на засмаглій або пігментованій шкірі. Видалення пігментних плям. Згладжування післяопераційних і травматичних і опікових рубців. Видалення постакне. Розгладження зморшок.
Від
65
Рекомендуємо