Головна > Краса та здоровʼя> Elos-лікування пігментації, судинної сітки та куперозу в салоні сучасної апаратної косметології «Анабель»!

Elos-лікування пігментації, судинної сітки та куперозу в салоні сучасної апаратної косметології «Анабель»!

Придбало 16 До завершення акції
 • Вартість
  до 280 гривень
 • Знижка
  50%
Від
139
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон сучасної апаратної косметології «Анабель»
Телефон:
(097) 916-16-16
вул. Червоноармійська, 32-Б
м. Площа Льва Толстого
Elos-лікування куперозу, пігментації або судинної сітки - це радіохвильове і світлове випромінювання, яке діє прицільно на кожен окремий капіляр або пігмент. Під впливом світлової енергії судини нагріваються до необхідної температури, при якій стінки судин склеюються, і судини поступово стають непомітними. Світлова енергія руйнує пігмент, після чого, пігментована шкіра лущиться. У результаті судинні зірочки зникають, пігментні плями світлішають або зникають зовсім, поліпшується текстура шкіри, шкіра стає молодий, еластичною і пружною. Після процедури може виникнути невелике почервоніння, яке проходить через короткий час. Вам не потрібно міняти розпорядок дня і відразу після процедури ви можете повернутися до повсякденних справ. Після обробки апаратом Elos пігментація зникає протягом 2-3 тижнів.

Умови акції

Бофон надає знижку 50% на Elos-лікування пігментації, судинної сітки, куперозу в салоні краси «Анабель». 

1 сеанс Elos -лікування пігментації, судинної сітки, куперозу будь-якої зони 5х5 см за ціною 139 грн. замість 280 грн. Знижка 50%. 

3 сеанси Elos -лікування пігментації, судинної сітки, куперозу будь-якої зони 5х5 см за ціною 419 грн. замість 840 грн. Знижка 50%. 

5 сеансів Elos -лікування пігментації, судинної сітки, куперозу будь-якої зони 5х5 см за ціною 699 грн. замість 1400 грн. Знижка 50%. 

1 сеанс Elos -лікування пігментації, судинної сітки, куперозу будь-якої зони 10х10 см за ціною 219 грн. замість 440 грн. Знижка 50%. 

3 сеанси Elos -лікування пігментації, судинної сітки, куперозу будь-якої зони 10х10 см за ціною 659 грн. замість 1320 грн. Знижка 50%. 

5 сеансів Elos -лікування пігментації, судинної сітки, куперозу будь-якої зони 10х10 см за ціною 1099 грн. замість 2200 грн. Знижка 50%. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Термін дії Бофонів: з 06.07.2015 р. по 06.10.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу. 

Один Бофон дійсний тільки один раз. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном салону:  

(097) 916-16-16 

Якщо учасник записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 5 годин, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції.  

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

  
Особливості
Ефективно видаляє пігментні плями і розширені судини вже після першої процедури. Надає омолоджуючий ефект. процедура триває всього 40 хв. Після процедури пацієнт може вести звичний спосіб життя.
Від
139
Рекомендуємо