Головна > Цікавинки> Святкування «Козацької Масляної» в «Мамаєвій Слободі»! 2 квитки за ціною одного!

Святкування «Козацької Масляної» в «Мамаєвій Слободі»! 2 квитки за ціною одного!

Придбало 1 До завершення акції
 • Вартість
  до 100 гривень
 • Знижка
  50%
Від
50
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Козацьке селище "Мамаєва Слобода"
Телефон:
(044) 361-98-48
вул. Михайла Донця, 2
Козацька Масляна (Колодій) на «Мамаєвій Слободі»! З нагоди свята українського вареника з сиром, як головної страви на Масляну по обох берегах Дніпра, господинями «Мамаєвої Слободи» буде виліплено понад 20 000 вареників із солоним та солодким сиром! Крім відтворення давнього українського обряду «Колодія», на слобідському ярмарковому майдані вже традиційно відбудуться командні змагання на найшвидше поїдання українських вареників із сиром та російських млинців. Дружні змагання відбудуться під козацьким гаслом: «Вареники чи Млинці»? Також, кожна неодружена дівчина чи парубок отримають на «Мамаєвій Слободі» колодку, яку їм прив’яжуть до лівої руки. «Власники» колодок будуть змушені «викуплятись» (затанцювати спільно з фольклорним колективом). Народні гуляння 01 та 02 березня 2014 року будуть проводитись як на вигоні, поруч із «свинячим перелазом», що веде до «Шинку – коса над чаркою», так і на Слобідському ярмарковому майдані, де варитимуться в здоровезних казанах вареники з сиром та козацька каша «Тетеря». Тож скуштувавши українських вареників із сиром чи млинців та запивши їх звареним на відкритому вогні козацьким хмільним напоєм «мусулєс» (глінтвейн), або ж медовухою чи вишневою наливкою, охочі зможуть гайнути вулицями «Мамаєвої Слободи» на запряжених кіньми санях, покатати своїх дітей на гойдалці чи поторгуватись із перекупками, придбавши собі традиційні українські сувеніри на Слобідському ярмарковому майдані.

Умови акції

З Бофоном Ви можете придбати 2 квитки за ціною одного на святкування «Масляної» в Козацькому селищі «Мамаєва Слобода». 

2 квитки на святкування «Масляної» в «Мамаєвій Слободі» за ціною 50 грн. замість 100 грн. Знижка 50%. 

Святкування відбудеться з 01.03.2014р. по 02.03.2014р. 

Початок заходів о 12:00. 

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів для себе та в подарунок. 

Один Бофон дійсний на 2 особи тільки 1 та 2 березня 2014р. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон на касі. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями скансену. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон. Свій до свого по своє» на підставі публічної оферти.

 
Особливості
Період проведення 1-2 березня 2014 року. Початок заходів о 12-00. Неповторна атмосфера «Мамаєвої Слободи» майже в центрі міста. Скансен нараховує 98 об’єктів. Якщо Ви бажаєте відвідати «Шинок – коса над чаркою», то необхідне забронювати стіл заздалегідь за тел. (066) 091-12-79, або [email protected]
Від
50
Рекомендуємо