Головна > Цікавинки> 2 квитки за ціною 1-го до музею популярної науки і техніки «Експериментаніум»

2 квитки за ціною 1-го до музею популярної науки і техніки «Експериментаніум»

Придбало 7 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  50%
Від
10
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум»
Телефон:
(044) 425-75-40
вул. Верхній Вал, 2А
м. Контрактова Площа
Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» – це науково-розважальний центр, створений для вивчення законів науки та явищ навколишнього світу. Науковий атракціон дає цікаву і доступну можливість безпосередньої участі в експериментах, дослідах та інших пізнавальних діях. Це цікаве та захопливе дозвілля для всієї родини! Всі бажаючи можуть відвідати постійно діючу виставку «Механіка епохи Відродження». Її головні експонати – це механізми, побудовані майстрами-умільцями музею за ескізами самого Леонардо да Вінчі. Постріляти з арбалета, требушета і катапульти, побудувати міст без мотузок і цвяхів, підняти себе на величезному підйомнику та ще багато чого зможе кожен відвідувач експозиції! А ще – познайомитися з «предками» механізмів, без яких ми сьогодні не уявляємо свого життя. Будь ласка, чіпайте, хапайте, натискайте та крутіть наші експонати! Експериментуйте!

Умови акції

Бофон за 10 грн. надає знижку 50% на один вхідний квиток для дорослих до музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» та виставку «Механіка епохи Відродження». 

Бофон за 15 грн. надає знижку 50% на два вхідні квитки для дорослих до музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» та виставку «Механіка епохи Відродження». 

Один вхідний квиток з Бофоном за 10 грн. буде коштувати 57,5 грн. замість 115 грн. – у будні дні та 65 грн. замість 130 грн. – у вихідні дні. 

Два вхідні квитки з Бофоном за 15 грн. будуть коштувати 115 грн. замість 230 грн. – у будні дні та 130 грн. замість 260 грн. – у вихідні дні. 

Термін дії Бофону: до 16.04.2014р.  

Режим роботи музею: 

Будні дні: 9:30 – 19:00. 

Вихідні дні: 10:00 – 20:00. 

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів для себе та в подарунок. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон на касі. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями музею. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон. Свій до свого по своє» на підставі публічної оферти.

Особливості
Захопливе вивчення науки. Можливість проведення навчальних занять. Можливість власноруч проводити досліди, експериментувати, брати участь у шоу, програмах, курсах. Можна чіпати та ретельно роздивлятися будь-які експонати. Різноманітні експонати (понад 250) – від механіки і оптичних ілюзій до анатомії.
Від
10