Головна > Краса та здоровʼя> Гемосканування в науково-медичному центрі «НоуХауМед». Інформація про стан здоров’я за краплиною крові.

Гемосканування в науково-медичному центрі «НоуХауМед». Інформація про стан здоров’я за краплиною крові.

Придбало 1 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  74%
Від
15
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

"НоуХауМед" Науково-медичний центр
Телефон:
(044) 233-50-40
проспект Георгія Гонгадзе, 18-Ж
Нивки
В науково-медичному центрі «НоуХауМед» можна пройти гемосканування крові та отримати повну інформацію про стан здоров’я. Дослідження живої краплі крові, яка є своєрідним "дзеркалом" організму, може дати надзвичайно важливу інформацію про стан здоров'я, а також про можливі його порушення в майбутньому. На підставі сканування крові робиться висновок про стан обміну речовин та імунітету, основні захворювання та життєдіяльні процеси в організмі людини.

Умови акції

Бофон надає можливість пройти консультацію спеціаліста та зробити гемосканування (сканування крові) для однієї або двох осіб в медичному центрі «НоуХауМед» зі знижкою 74%. 

Бофон за 15 грн. на консультацію спеціаліста та гемосканування для однієї особи за ціною 99 грн. замість 440 грн. Знижка 74%. 

Бофон за 29 грн. на консультацію спеціаліста та гемосканування для двох осіб за ціною 199 грн. замість 880 грн. Знижка 74%. 

У вартість гемосканування для однієї або двох осіб входить: 

- Консультація спеціаліста. 

- Сканування крові на темнопольному мікроскопі за допомогою діагностичного комплексу. 

- Зображення крові, що досліджується. 

- Висновок за результатами дослідження. 

Оплата безпосередньо послуги здійснюється в центрі «НоуХауМед». 

Термін дії Бофонів: з 09.12.2013 р. по 08.02.2014 р. Учасник може використати тільки один Бофон на вибір і тільки один раз. 

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів у подарунок. 

Необхідний попередній запис за телефоном 

(044) 233-50-40. 

Якщо учасник записався на прийом, але спізнився більш ніж на 15 хвилин, адміністрація  залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (процедура буде вважатися пройденою) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції (час сеансу скорочується пропорційно часу, на який він запізнився).

Якщо учасник записався на прийом, але не з`явився в назначений термін та не попередив про це завчасно мінімум за 24 години, адміністрація залишає за собою право відмовити учаснику у  наданні послуг зі знижкою. У цьому разі Бофон вважається використаним.

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним.

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями медичного центру.

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Ексклюзивні медичні технології. Досвідчені спеціалісти. Діагностика та лікування широкого спектру захворювань. Сучасне інноваційне обладнання. Індивідуальне та сімейне обслуговування.
Від
15
Рекомендуємо