Головна > Краса та здоровʼя> Консультація мамолога з оглядом + УЗД молочних залоз + онкомаркер в клініці «Академія Вашого Здоров'я»!

Консультація мамолога з оглядом + УЗД молочних залоз + онкомаркер в клініці «Академія Вашого Здоров'я»!

Придбало 2 До завершення акції
 • Вартість
  до 410 гривень
 • Знижка
  69%
Від
129
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Медична клініка «Академія Вашого Здоров'я»
Телефон:
(044)220-09-88
вул. Червоногвардійська, 12
м. Чернігівська
Значення профілактичних оглядів у гінеколога і мамолога як одного з основних способів раннього виявлення патології молочних залоз важко переоцінити. Кожній українській жінці важливо розуміти, що для збереження і підтримки здоров'я молочних залоз необхідні регулярні клінічні огляди. Періодичність відвідування мамолога залежить від віку, спадковості, наявності гінекологічних захворювань, наявності самих скарг. Жінкам, які не мають скарг, слід відвідувати мамолога раз на рік. При наявності проблем з молочними залозами у близьких родичів, порушенні гормонального фону, жінкам після 30 років, ходити до мамолога треба мінімум 2 рази на рік. Багато захворювань, виявлення лікарем мамологом на ранній стадії, можна вилікувати консервативним методом, не вдаючись до хірургічного втручання. Скринінгові програми, розроблені в клініці «Академія Вашого Здоров'я», спрямовані на саме таку ранню діагностику захворювань. Співробітники клініки «Академія Вашого Здоров'я» забезпечать максимально комфортні умови діагностики та лікування для жінок, які мають проблеми, пов'язані з молочними залозами: від серйозних медичних захворювань до суто естетичних питань.

Умови акції

Бофон надає можливість пройти повне обстеження з консультацією лікаря-гастроентеролога, зробити ультразвукове дослідження молочних залоз та аналіз на онкомаркер зі знижкою до 69%. 

Консультація та огляд у мамолога + УЗД молочних залоз за ціною 129 грн. замість 410 грн. Знижка 69%. 

Консультація та огляд у мамолога + УЗД молочних залоз + аналіз на онкомаркер СА 15-3 за ціною 219 грн. замість 600 грн. Знижка 64%. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Термін дії Бофонів: з 01.07.2014р. по 31.08.2014р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами клініки:  

(067) 146-68-88  

(095) 888-60-10  

(044) 220-09-88 

Якщо учасник записався на прийом, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції.  

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями клініки. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Комплексна діагностика та лікування. Досвідчені лікарі. Лояльна цінова політика. Конфіденційність.
Від
129