Головна > Цікавинки> Навчання водінню мотоцикла в мотошколі «RSmoto»!

Навчання водінню мотоцикла в мотошколі «RSmoto»!

Придбало 2 До завершення акції
 • Вартість
  до 250 гривень
 • Знижка
  60%
Від
99
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Курси водіння на мотоциклі «RSmoto»
Телефон:
(097) 003-38-49
вул. Ернста, 2
Якщо Ви прийняли рішення не просто навчитися їздити на мотоциклі, а поставилися до цієї ідеї з розумінням про існуючу небезпеку, то мотошкола «RSmoto» може запропонувати Вам пройти курси навчання і набути базові знання з управління мотоциклом, виробити навички швидкої і правильної оцінки різних дорожніх ситуацій, а також здатність без ризику виходити з них. В ході занять здійснюється загальне ознайомлення з мотоциклом. Учням викладається теорія посадки і навчання панорамному огляду (цей цінний навик дуже важливий під час руху). Як стартувати з місця, зробити зупинку, в екстреному режимі, здійснити перемикання передач з підвищеною на знижену і назад – всьому цьому вас навчить команда інструкторів «RSmoto». Мотошкола «RSmoto» не тільки навчає професійному водінню на потужних мотоциклах без ризику для вашого здоров'я, але і пропонує допомогу при виборі екіпіровки і надійного байку. Основна мета команди «RSmoto» – справжня професійна підготовка для безпечного водіння, що доставляє лише приємні емоції!

Умови акції

Бофон надає можливість пройти курси водіння мотоциклів у фотошколі «RSmoto» зі знижкою до 60%. 

Пробне заняття їзди на мотоциклі – 60 хв. за ціною 99 грн. замість 250 грн. Знижка 60%. 

Базовий курс водіння мотоциклу або курс водіння мотоциклу для дівчат «Lady Rider» за ціною 1999 грн. замість 3500 грн. Знижка 43%. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Тривалість базового курсу або курсу для жінок – 10 занять по 60 хв. 

Строк дії Бофонів: з 18.07.2014р. по 17.09.2014р. За цей період необхідно записатися на заняття. 

Учасник від 16 років може придбати необмежену кількість Бофонів для себе та в подарунок, у розрахунку один Бофон на одну людину. 

Один Бофон можна використати тільки один раз. 

Всі довідки за телефонами мотошколи: 

(097) 003-38-49  

(063) 228-83-71  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Якщо Ви записалися на заняття, але не з'явилися в зазначений час і не попередив про зміну своїх планів за 24 години до початку, адміністрація залишає за собою право вважати це заняття пройденим. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями мотошколи.

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон. Свій до свого по своє» на підставі публічної оферти.

Особливості
Пробне заняття дасть вичерпні відповіді на всі питання, що виникають при виборі та знайомстві з мотоциклом. Базовий курс дозволить оволодіти всіма тонкощами водіння мотоцикла. Курс «Леді Райдер» – з докладним і поглибленим методом навчання навичкам водіння.
Від
99
Рекомендуємо