Головна > Краса та здоровʼя> 2 або 3 години насолоди та релаксу в гідро- або соляній залі для компанії в сауні «Аромасауна»!

2 або 3 години насолоди та релаксу в гідро- або соляній залі для компанії в сауні «Аромасауна»!

Придбало 1 До завершення акції
 • Вартість
  до 700 гривень
 • Знижка
  46%
Від
379
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Сауна «Аромасауна»
Телефон:
(044) 272-09-93
вул. Артема, 21
Забудьте про загальні лазні і незручні передбанники! Адже в Києві з'явився нова гідрозала преміум-класу з фінською парною, сухою парою, джакузі і комфортними диванами. Зал призначений для компаній до 8 осіб, які віддають перевагу комфортному і корисному відпочинку. Ви ніби потрапляєте на елітний курорт. Адже в Аромасауні можна не тільки попаритися у фінській парній, відчуваючи в повітрі запахи корисних ефірних олій, але й розслабитися в джакузі, зарядитись енергією під водоспадом з крижаною водою, поспілкуватися з друзями за чашкою трав'яного чаю в зручній і розкішній кімнаті для відпочинку. А перебування в Соляному залі – це не звичайне відвідування сауни. Це також і відвідування соляної кімнати. Іони солі, що насичують повітря кімнати, є неймовірно корисними для шкіри і дихальних шляхів. Вони здатні позбавити Вас від різних захворювань. А ефект після відвідування соляного залу відразу після фінської парної буде набагато вищим. Адже гаряча пара сауни розкриває пори шкіри, а також прогріває легені, завдяки чому сіль може глибше і активніше проникати навіть в найглибші клітини тканин. Відвідування соляної кімнати спільно з сауною корисно ще й тим людям, які хворіють на синдром хронічної втоми.

Умови акції

Бофон надає можливість оздоровитись в гідро- або соляній залі для компанії до 8 осіб в «Аромасауні» зі знижкою 46%. 

2 години в гідро-залі для компанії до 8 осіб (включно) або соляній залі для компанії до 4 осіб (включно) за ціною 379 грн. замість 700 грн. Знижка 46%. 

3 години в гідро-залі для компанії до 8 осіб (включно) або соляній залі для компанії до 4 осіб (включно) за ціною 565 грн. замість 1050 грн. Знижка 46%. 

У вартість сертифікату входить: 

- джакузі,  

- фінська сауна, 

- тропічний душ,  

- соляна кімната,  

- караоке. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Термін дії Бофонів: з 01.08.2014 р. по 01.10.2014 р.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок. 

Бофони не підсумовуються. Один Бофон дійсний тільки один раз.

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном:  

(044) 272-09-93 

Якщо учасник акції записався, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями сауни. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Сауна преміум-класу з парною та соляною кімнатою в центрі Києва. Великі комфортні зали. Соляна кімната. Джакузі. Душові кабінки та роздягальні.
Від
379