Головна > Цікавинки> Благодійний фестиваль на підтримку української армії в козацькому селищі «Мамаєва Слобода»!

Благодійний фестиваль на підтримку української армії в козацькому селищі «Мамаєва Слобода»!

Придбало 28 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  1%
Від
50
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Козацьке селище "Мамаєва Слобода"
Телефон:
(044) 361-98-48
вул. Михайла Донця, 2
м. Шулявська

Козацьке селище «Мамаєва Слобода» запрошує на благодійний фестиваль в підтримку української  армії.

Захід відбудеться 7 вересня 2014 року. Початок о 12-00. Ваша плата за квиток на фестиваль в козацькому селищі «Мамаєва Слобода» піде на підтримку 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ та батальйону «Азов».  У Вас можливо виникне природне запитання: «Чому саме 80-та Львівська десантно-штурмова бригада ВДВ та батальйон «Азов»? А тому, що засновник та директор козацького селища «Мамаєва Слобода» козак Левушківського куреня Войска Запорозького Низового, Костянтин Олійник, нині, як доброволець перебуває в рядах 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ, а ще кілька наших козаків знаходяться в рядах доблесного «Азова».

В програмі заходу:

12-30 – виступ кобзаря Олександра Гончаренка 

12-45 - виступ Заслуженого діяча мистецтв України, композитора Алли Мігай 

13-00 – виступ Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» 

13-30 – виступ кращого кінного каскадерського підрозділу українських козаків під орудою 

14-00 – продовження виступу Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня»Умови акції

Бофон надає можливість відвідати благодійний фестиваль в підтримку української армії в козацькому селищі «Мамаєва Слобода» та зробити свій внесок в нашу спільну перемогу.

Купуючи Бофон Ви робити благодійний внесок певного розміру по одному із запропонованих варіантів.

Бофон за 50 гривень дає право входу для однієї особи на благодійний фестиваль на «Мамаєвій Слободі» в підримку українського війська. 

Бофон за 100 гривень дає право входу для однієї особи на благодійний фестиваль на «Мамаєвій Слободі» в підримку українського війська.

Бофон за 150 гривень дає право входу для однієї особи на благодійний фестиваль на «Мамаєвій Слободі» в підримку українського війська.

Бофон за 250 гривень дає право входу для однієї особи на благодійний фестиваль на «Мамаєвій Слободі» в підримку українського війська.

Бофон за 500 гривень дає право входу для однієї особи на благодійний фестиваль на «Мамаєвій Слободі» в підримку українського війська.

Бофон за 1500 гривень дає право входу для однієї особи на благодійний фестиваль на «Мамаєвій Слободі» в підримку українського війська.

Придбаний Бофон є квитком на вхід до «Мамаєвої Слободи» на благодійний фестиваль в підтримку українського війська, що відбудется 7 вересня 2014 року о 12:00.

Ваша плата за квиток є вашим благодійним внеском, який піде на підтримку 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ та батальйону «Азов».

Кожен може придбати квиток на Благодійний фестиваль в залежності від своїх можливостей. Від стандартної плати в 50 гривень і до 1500 гривень.

Строк дії Бофонів: з 01.09.2014р. по 07.09.2014р. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон на вході для обміну на вхідний квиток.

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним.

Особливості
Ваша можливість реальної допомоги українській армії. Неповторна атмосфера «Мамаєвої Слободи» прямо в центрі міста. Скансен нараховує 98 об’єктів. Унікальна архітектура козацької доби.
Від
50