Головна > Краса та здоровʼя> 1, 3, 5, сеансів в капсулі VACUSTYLER в центрі «Lux-S»: усунення варикозу і целюліту, виведення зайвої рідини і токсинів

1, 3, 5, сеансів в капсулі VACUSTYLER в центрі «Lux-S»: усунення варикозу і целюліту, виведення зайвої рідини і токсинів

Придбало 4 До завершення акції
 • Вартість
  до 220 гривень
 • Знижка
  55%
Від
99
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Lux-S. Клініка краси
Телефон:
(044) 484-03-58
вул. Григирія Андрющенко, 4-Д
м. Лук'янівська

Тренуйте судини і позбувайтесь варикозу та зайвих кілограмів в капсулі змінного тиску Vacustyler! В капсулі відбувається швидка зміна позитивного і негативного тиску, що не тільки тренує судини, але й забезпечує переробку поживних речовин і кисню в кінцеві продукти обміну речовин, які виводяться з організму. Організм очищається зсередини і це сприяє підвищенню рівня pH, покращуючи роботу ензимів, зміцнюючи сполучну тканину і забезпечуючи ефект ліфтингу шкіри. В результаті Ви отримаєте поліпшення кровообігу та зняття втоми і набряклості ніг, зменшення целюліту, зниження ваги. Капсула Vacustyler - це не тільки підтягнуте тіло, це оптимальне рішення для вирішення проблеми та усунення варикозу як у жінок, так і у чоловіків.

Детальніше про процедуру тут.Умови акції

Бофон надає можливість вирішити проблеми варикозу, позбавитись від целюліту, вивести зайву рідину і токсини з організму завдяки сеансам в капсулі VACUSTYLER в центрі «Lux-S» зі знижкою до 65%.

Придбаний Бофон можна оформити у вигляді подарункового сертифікату та замовити його доставку укрпоштою абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно заповнити форму замовлення.

1 сеанс в капсулі VACUSTYLER за ціною 99 грн. замість 220 грн. Знижка 55%. 

3 сеанів в капсулі VACUSTYLER за ціною 259 грн. замість 660 грн. Знижка 61%. 

5 сеансів в капсулі VACUSTYLER за ціною 385 грн. замість 1100 грн. Знижка 65%. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Детальніше про процедуру тут.

Тривалість одного сеансу – 30-40 хв. 

Одноразові матеріали для проведення процедури надаються.

Термін дії Бофону: з 12.11.2014 р. по 12.03.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну людину.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами:  

(044) 484-03-58 

(097) 0-711-711 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

  
Особливості
Тривалість одного сеансу – 30-40 хв. Процедура проводиться на апараті Weyergans (Німеччина). Процедура підходить як для жінок, так і для чоловіків. Профілактика та позбавлення від варикозу та целюліту. Виведення токсинів і зайвої рідини з організму.
Від
99