Головна > Краса та здоровʼя> Ціни знижено! 3, 5, 7 процедур для корекції фігури «Голлівудські ніжки» та «Пружний животик» в кабінеті краси «Style-Nika»

Ціни знижено! 3, 5, 7 процедур для корекції фігури «Голлівудські ніжки» та «Пружний животик» в кабінеті краси «Style-Nika»

Придбало 3 До завершення акції
 • Вартість
  до 2400 гривень
 • Знижка
  93%
Від
159
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон краси «Ніка»
Телефон:
(098) 693-24-28
пр-т Маяковського, 81/11
Хочете вражати своєю ідеальною фігурою та сміливо одягати найкоротші вузькі сукні? Ідеальні ніжки без целюліту та пружний плаский животик – це реальність! У кабінеті краси «Style- Nika» салону «Ніка» Ви можете досягти своєї мрії та пройти процедури «Голлівудські ніжки» або «Пружний животик». Кожна процедура включає в себе вакуумно-дренажний масаж, холодне або гаряче водоростеве обгортання та пілінг з вулканічним піском. Вакуумно-дренажний масаж ідеальний при боротьбі з надмірною вагою, допомагає виведенню зайвої рідини з організму, прискорює обмін речовин, зменшує прояви целюліту. У результаті з організму виводяться шкідливі речовини, зникає так звана «апельсинова кірка». Мінеральний пілінг з вулканічним піском – це унікальна косметична процедура. Мінерали глибоко проникають у шкіру, очищуючи та підвищуючи тонус шкіри. Водоростеве обгортання – це один з найефективніших засобів у боротьбі з целюлітом і зайвою вагою. Після кожної процедури об’єми тіла зменшуються на декілька міліметрів, суттєво поліпшується стан шкіри, підвищується її еластичність.

Умови акції

З Бофоном Ви можете отримати до 7 процедур по корекції фігури «Голлівудські ніжки» або «Пружний животик» в салоні краси «Ніка» кабінеті краси «Style-Nika» зі знижкою до 94%. 

Придбаний Бофон можна оформити у вигляді подарункового сертифікату та замовити його доставку укрпоштою абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно заповнити форму замовлення. 

3 процедури для корекції фігури «Голлівудські ніжки» або «Пружний животик» за ціною 159 грн. замість 2400 грн. Знижка 93%. 

5 процедур для корекції фігури «Голлівудські ніжки» або «Пружний животик» за ціною 219 грн. замість 4000 грн. Знижка 94%. 

7 процедур для корекції фігури «Голлівудські ніжки» або «Пружний животик» за ціною 269 грн. замість 5600 грн. Знижка 95%. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

У процедуру «Голлівудські ніжки» або «Пружний животик» входить: 

- Вакуумно-дренажний масаж – 20-30 хв. 

- Холодне або гаряче водоростеве обгортання – 20 хв. 

- Пілінг з вулканічним піском – 10-15 хв. 

Зони впливу: 

- Голлівудські ніжки – стегна + сідниці. 

- Пружний животик – живіт + боки.   

Термін дії Бофонів: з 17.11.2014 р. по 17.02.2015 р.  

Учасник може придбати тільки два різних Бофони для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку два різних Бофони на одну людину.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами салону краси:  

(098) 693-24-28 

(093) 491-17-07 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
3 процедури в одній. Зменшення об’ємів тіла. Підвищення пружності шкіри.
Від
159