Головна > Краса та здоровʼя> Екранування, фарбування, стрижка та інші послуги для догляду за волоссям в салоні краси «New You»

Екранування, фарбування, стрижка та інші послуги для догляду за волоссям в салоні краси «New You»

Придбало 4 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  78%
Від
15
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

New you. Салон краси
Телефон:
(044)272-14-46
вул. Стрілецька,4
Золоті Ворота
«New You» - це новий салон краси в центрі Києва, в якому працюють найкращі майстри міжнародного рівня. «New You» - це не тільки перукарські послуги, а ще й широкий спектр послуг з косметології обличчя та тіла. Відмінною рисою салону є його колектив: молоді та креативні, досвідчені, люблячі свою роботу майстри. Тут Ви можете дізнатися про останні тенденції та напрямки в стрижках, фарбуванні, лікувальних і косметичних процедурах для волосся, отримати консультацію по стилю або набути новий імідж. Салон «New You» пропонує зробити екранування - інноваційну процедуру по догляду за волоссям, в результаті якої формується захисний екран, котрий забезпечить зволоження та зміцнення структури волосся зсередини, відновлення природного рівню рН, блиск, захист від УФ-променів та термічного впливу. Також Вам запропонують зробити чоловічі та жіночі стрижки, укладки, фарбування в один тон.

Умови акції

Бофон за 15 грн. надає знижку до 78% на будь-який комплекс послуг по догляду за волоссям на вибір із запропонованих в салоні краси «New You».

Запропоновані перукарські послуги:

Чоловіча або жіноча стрижка з укладкою для будь-якої довжини волосся за ціною 99 грн. замість 350 грн. Знижка 72%. 

Стрижка з процедурою екранування та укладкою для будь-якої довжини волосся за ціною 139 грн. замість 620 грн. Знижка 78%.

Стрижка з фарбуванням волосся в один тон та укладкою для будь-якої довжини волосся за ціною 289 грн. замість 980 грн. Знижка 70%.

Оплата послуг зі знижкою здійснюється безпосередньо в салоні краси «New You» за наявності Бофону.

Термін дії Бофонів: з 17.12.2013 р. по 16.02.2014 р. 

Один учасник може використати тільки один Бофон згідно цієї акції та тільки один раз.

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів у подарунок.

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.

Необхідний попередній запис за телефонами салону краси «New You»:

(044) 272-14-46 

(067) 707-09-90 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився  більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 5 годин, адміністрація  залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (процедура буде вважатися пройденою) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції (час сеансу скорочується пропорційно часу, на який він запізнився). 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями компанії. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної  оферти.

Особливості
Новий салон краси в центрі Києва. Креативні досвідчені майстри міжнародного рівня. Широкий спектр перукарських та косметологічних послуг. Найновіші тенденції у фарбування та реконструкції волосся.
Від
15