Головна > Краса та здоровʼя> 5 або 10 сеансів пресотерапії, кавітації, вакуумно-роликового масажу, лазерного ліполізу, RF-ліфтингу в салоні краси «SLIMHOUSE»

5 або 10 сеансів пресотерапії, кавітації, вакуумно-роликового масажу, лазерного ліполізу, RF-ліфтингу в салоні краси «SLIMHOUSE»

Придбало 7 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  83%
Від
0
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Майстерня естетики «SLIMHOUSE»
Телефон:
(044) 361-93-64
Львів вул.Червоногвардійська, 10, офіс 5, поверх 21
м. Чернігівська

Пресотерапія це лікувальна процедура, в процесі якої поліпшується кровообіг і лімфоток, підвищується еластичність шкірного покриву і проходить набряклість. У результаті усувається основна причина появи «апельсинової кірки» - гіпоксія і застій міжклітинної рідини в підшкірній жировій клітковині. Плюс – підвищується еластичність шкіри, і «тануть» зайві кілограми на боках і стегнах. 

Вакуумно-роликовий масаж оновлює верхні шари шкіри, покращує мікроциркуляцію крові, активізує метаболічні процеси в шкірі, прискорює розсмоктування гематом, усуває набряклість і відновлює життєву силу всього організму. Завдяки збільшенню надходження кисню до тканин і поліпшенню кровообігу, відбувається тонізуючий вплив на шкіру, відновлюється пружність, що також сприяє загоєнню рубців і стрий. Крім того, даний вид масажу відмінно справляється з целюлітом, зменшує обсяги і масу тіла. 

Процедура кавітації ефективна в боротьбі з локальними жировими відкладеннями, а також застосовується як антицелюлітна терапія. Кавітація – це єдиний безопераційний метод ліпосакції, в основі якого лежить процес руйнування жирових клітин під впливом ультразвуку низької частоти. Ультразвук цілеспрямовано впливає на вогнища патології та ефективний на всіх стадіях розвитку целюліту. 

Міостимуляція тіла – ефективний метод спалювання жиру і збільшення м'язової маси. У результаті курсу процедур можна значно скоротити запаси жирових відкладень, підвищити пружність м'язів і шкіри. 

Лазерний ліполіз (лазерна ліпосакція) – це ще один популярний метод безопераційної ліпосакції. Лазерний ліполіз дозволяє прибрати звисаючі складки жиру на боках, стегнах, животі, в області рук, а також в області підборіддя. Він ефективно бореться з жиром в тих місцях, коли застосування різних дієт і фізичних вправ безсилі, а традиційна ліпосакція пов'язана з ризиком ускладнень і затяжним післяопераційним періодом. 

RF-ліфтинг – це процедура, що омолоджує та впливає на глибокі шари дерми. Якщо говорити більш детально про процедуру RF-ліфтингу, то потрібно, насамперед, сказати, що це альтернатива хірургічній підтяжці обличчя і тіла. Процедура призначена для глибинного ліфтингу шкіри. Після проходження курсу лікування, протягом півроку відбувається посилене утворення нового колагену і подальше зміцнення дерми, що призводить до тривалого естетичного результату.Умови акції

Бофон за 0 грн. надає знижку до 83% на будь-яку апаратну процедуру для догляду за тілом із запропонованих або антицелюлітне обгортання в майстерні естетики «SLIMHOUSE» 

Перелік запропонованих процедур і ціни тут

Оплата здійснюється в майстерні естетики «SLIMHOUSE» за наявності Бофону. 

Тривалість однієї процедури:

- пресотерапія - 30 хв.

- вакуумно-роликовий масаж - 30 хв.

- кавітація - 30 хв.

- міостимуляція - 30 хв.

- лазерний ліполіз - 45 хв.

- RF-ліфтинг - 30 хв.

- антицелюлітне обгортання - 30 хв. (зони впливу на вибір: стегна, сідниці, спина, руки).

Строк дії Бофонів: з 22.12.2014р. по 22.02.2015р. 

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну процедуру. 

Один Бофон діє тільки 1 раз. 

Необхідний попередній запис за телефонами:  

(044) 361-93-64 

(044) 220-09-18  

(093) 541-35-84 

(096) 019-42-25 

(099) 634-53-43 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Якщо учасник записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції.  

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Великий вибір апаратних методик для тіла. Позбавлення від зайвих сантиметрів. Виведення токсинів і шлаків з організму.
Від
0