Головна > Краса та здоровʼя> Безопераційна ліпосакція нового покоління на апараті LipoContrast в центрі моделювання тіла і обличчя «Lux-S»

Безопераційна ліпосакція нового покоління на апараті LipoContrast в центрі моделювання тіла і обличчя «Lux-S»

Придбало 3 До завершення акції
 • Вартість
  до 2000 гривень
 • Знижка
  75%
Від
499
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Lux-S. Клініка краси
Телефон:
(044) 484-03-58
вул. Григорія Андрющенко, 4-Д
м. Лук'янівська

Контрастна ліпосакція (термоконтрастний ліполіз) - інноваційна безболісна методика, що дозволяє позбутися жирових відкладень під впливом змінного нагрівання та охолодження. Локальне вплив жирових складок дозволить абсолютно фізіологічним, природним чином, без навантаження на організм, швидко і ефективно схуднути. При цьому не доведеться вдаватися до операцій, терпіти неприємні відчуття і піддавати себе ризику ускладнень. Принцип полягає в охолодженні та нагріванні жирових клітин, яке досягається без хірургічного втручання, завдяки апарату LipoContrast. На оброблювану зону наноситься спеціальний гель та накладається аплікатор, в якому створюється тиск і відбувається всмоктування шкірної і жирової тканини. Під час процедури жирові клітини піддаються перемінному охолодженню та нагріванню і розщепленню, у той час оточуючі тканини не зачіпаються. Рекомендований курс процедур від 1 до 3. Результат помітний вже після першого сеансу і закріплюється протягом 2-4 місяців, жирова складка поступово зменшується в об'ємах. Найбільш часто процедури кріоліполізу проводяться на животі, стегнах та руках. У підсумку втрачається 20-50 % відсотків об'єму жирової тканини в проблемних зонах.  

Детальніше про процедуру тут.
Умови акції

З Бофоном Ви можете пройти 1 або 2 сеанси контрастної ліпосакції однієї зони на вибір в центрі моделювання обличчя та тіла «Lux-S» зі знижкою до 76%. 

Придбаний Бофон можна оформити у вигляді подарункового сертифікату та замовити його доставку укрпоштою абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно заповнити форму замовлення.

1 сеанс для 1зони контрастної ліпосакції тільки з охолодженням за ціною 499 грн. замість 2000 грн. Знижка 75%. 

1 сеанс для 1 зони контрастної ліпосакції з охолодженням + нагріванням за ціною 749 грн. замість 3000 грн. Знижка 75%. 

2 сеанси 1 зони (або 1 сеанс для 2 зон) контрастної ліпосакції тільки з охолодженням за ціною 949 грн. замість 4000 грн. Знижка 76%. 

2 сеанси 1 зони (або 1 сеанс для 2 зон контрастної ліпосакції з охолодженням + нагріванням за ціною 1449 грн. замість 6000 грн. Знижка 76%. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

1 зона = 1 рука/1 сідниця/1 коліно/1 нога/низ або верх живота і тощо. 

Термін дії Бофонів: з 29.12.2014 р. по 16.03.2015 р.  

Учасник може використати тільки один Бофон. 

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами центру «Lux-S»:  

(044) 484-03-58  

(097) 071-17-11 

Якщо учасник акції записався на прийом, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 5 годин, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Апарат LipoContrast (Іспанія). Зменшення об’ємів тіла. Зниження ваги. Без хірургічного втручання. Безпечно. Без болю. Ефективно.
Від
499