Головна > Краса та здоровʼя> Будь-який пілінг для обличчя в студії краси «Galicia Ecosalon»: мигдалевий, з фруктовими кислотами, гліколевий

Будь-який пілінг для обличчя в студії краси «Galicia Ecosalon»: мигдалевий, з фруктовими кислотами, гліколевий

Придбало 7 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  59%
Від
30
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа
Серед різноманіття процедур для очищення обличчя особливе місце займають всілякі хімічні пілінги. Пілінг фруктовими кислотами підходить для чутливої сухої шкіри обличчя, а також для омолодження, підвищення еластичності шкіри і є однією з найбезпечніших маніпуляцій. Особливість пілінгу фруктовими кислотами в тому, що він проникає дуже глибоко в шкіру, аж до дерми. Процедура активує регенерацію нових клітин. Такий пілінг буде корисний і для жирної шкіри: кислоти очищають сальні залози від жирових виділень і тим самим зменшують ризик утворення вугрів і чорних цяток. Гліколевим пілінгом прийнято називати поверхневий хімічний пілінг на основі гліколевої кислоти. Він однаково ефективний для всіх типів шкіри. Гліколевий пілінг обличчя має антиоксидантну дію, стимулює вироблення еластину та інших корисних сполук. Як наслідок, поліпшується колір шкірного покриву, знижується його рельєфність, а дрібні зморшки можуть взагалі зникнути. Мигдалевий пілінг – поверхневий пілінг на основі мигдальної кислоти, одержуваної з плодів гіркого мигдалю. Пілінг дуже делікатно впливає на шкіру, володіє антиоксидантною дією і зволожуючим ефектами, має виражену бактерицидну дію, тому дуже часто використовується для лікування проблемної шкіри з ознаками акне.

Умови акції

З Бофоном Ви можете зробити будь-який пілінг для обличчя із запропонованих в студії краси «Galicia Ecosalon» зі знижкою до 77%. 

Бофон за 30 грн. на 1 процедуру пілінгу на вибір за ціною 90 грн. замість 300 грн. Загальна знижка 59%. Загальна вартість 120 грн.  

Бофон за 55 грн. на 3 процедури пілінгу на вибір за ціною 160 грн. замість 900 грн. Загальна знижка 76%. Загальна вартість 215 грн. 

Бофон за 85 грн. на 5 процедур пілінгу на вибір за ціною 250 грн. замість 1500 грн. Загальна знижка 77%. Загальна вартість 335 грн. 

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за відповідні процедуру.  

Оберіть будь-який пілінг: 

- мигдалево-саліциловий; 

- гліколевий; 

- пілінг з фруктовими кислотами. 

У процедуру пілінгу входить: 

- очищення шкіри; 

- нанесення тоніка для зволоження та тонізації шкіри; 

- нанесення пілінгу; 

- нанесення зволожуючого крему за типом шкіри. 

Якщо Ви обрали декілька процедур, то пілінги можна комбінувати. 

Термін дії Бофонів: з 26.01.2015 р. по 26.03.2015 р.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу.

Один Бофон дійсний лише раз на відповідну кількість процедур. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном салону краси: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

 
Особливості
Тривалість процедури: 30-40 хвилин. Професійна косметика. Глибоке очищення шкіри. Поліпшення кольору обличчя.
Від
30