Головна > Краса та здоровʼя> ELOS-видалення пігментних плям, куперозу та судинних дефектів в студії косметології «Picasso» від 99 грн.

ELOS-видалення пігментних плям, куперозу та судинних дефектів в студії косметології «Picasso» від 99 грн.

Придбало 4 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  72%
Від
0
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Cтудія косметології та естетики «Picasso»
Телефон:
(044) 561-78-77
пр-т Голосіївський, 98/2 (40 років Жовтня)
Один з небагатьох методів, здатних позбавити від пігментних плям назавжди – ELOS-технологія. Метод ELOS – це інноваційна технологія, заснована на двофазному впливі на пігмент, що поєднує інфрачервоне світло і біполярний радіохвильовий струм. Спеціально для усунення пігментації на апараті E-Light Beauty застосовують насадку SRA, яка впливає на глибокі шари епідермісу, позбавляючи від «веснянок», покращуючи колір обличчя і текстуру шкіри. Інфрачервоне світло нагріває пігментні клітини, а радіохвильовий біполярний струм руйнує пігмент, який потім повністю виводиться з тканин організму. ELOS-апарат діє прицільно, точково «випалюючи» пігментні плями, не зачіпаючи при цьому сусідні тканини, тому абсолютно безпечний і ефективний.

Умови акції

Бофон за 0 грн. надає знижку до 72% на елос-видалення пігментних плям, куперозу та судинних дефектів на обличчі в студії косметології та естетики «Picasso». 

Варіанти процедури, на які надається знижка:  

Елос-видалення пігментних плям, судинних дефектів і куперозу на 1-й зоні обличчя (до 5 кв.см) за ціною 99 грн. замість 280 грн. Знижка 64%. 

Елос-видалення пігментних плям, судинних дефектів і куперозу на 2-х зонах обличчя (до 5 кв.см) за ціною 179 грн. замість 560 грн. Знижка 68%. 

Елос-видалення пігментних плям, судинних дефектів і куперозу на 3-х зонах обличчя (до 5 кв.см) за ціною 249 грн. замість 840 грн. Знижка 70%. 

Елос-видалення пігментних плям, судинних дефектів і куперозу на 1 зоні обличчя (до 10 кв.см) за ціною 189 грн. замість 480 грн. Знижка 60%. 

Елос-видалення пігментних плям, судинних дефектів і куперозу на 2-х зонах обличчя (до 10 кв.см) за ціною 299 грн. замість 960 грн. Знижка 68%. 

Елос-видалення пігментних плям, судинних дефектів і куперозу на 2-х зонах обличчя (до 10 кв.см) за ціною 399 грн. замість 1440 грн. Знижка 72%. 

Оплата здійснюється в студії косметології та естетики «Picasso» за наявності Бофону. 

Строк дії Бофонів: з 09.02.2015р. по 09.04.2015р. 

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу. 

Один Бофон діє на 1 процедуру і тільки 1 раз. 

Необхідний попередній запис за телефонами:  

(067) 443-78-78  

(044) 561-78-77 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Якщо учасник записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції.  

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Апарат E-Light Beauty. Тривалість сеансу 15-30 хв. Атравматичний спосіб позбавлення дефектів шкіри.
Від
0