Головна > Краса та здоровʼя> Класичний манікюр та кислотний педикюр з покриттям Shellaс (однотонне або френч) в «Galicia Ecosalon»!

Класичний манікюр та кислотний педикюр з покриттям Shellaс (однотонне або френч) в «Galicia Ecosalon»!

Придбало 10 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  56%
Від
25
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа
У «Galicia Ecosalon» Вам запропонують зробити класичний манікюр та класичний або кислотний педикюр. А покриття Shellac забезпечить насичений колір та яскраве сяяння нігтів. Ви можете обрати однотонний відтінок або френч. Класичний обрізний манікюр і педикюр є найпопулярнішими процедурами для рук і ніг, а педикюр фруктовими кислотами – це не тільки приємна процедура, красиві і доглянуті стопи, насамперед це здоров'я Ваших ніг. В основі методики лежить здатність гліколієвої кислоти проникати глибоко в шкіру і відлущувати ороговілі шари. Крім того, фруктові кислоти запобігають запаленню і діють як антиоксиданти.

Умови акції

З Бофоном Ви можете зробити манікюр та педикюр в студії краси «Galicia Ecosalon» зі знижкою до 62%. 

Бофон за 25 грн. на класичний манікюр з покриттям Shellaс за ціною 80 грн. замість 240 грн. Загальна знижка 56%. Загальна вартість 105 грн.  

Бофон за 30 грн. на кислотний педикюр з покриттям Shellaс за ціною 110 грн. замість 340 грн. Загальна знижка 59%. Загальна вартість 140 грн.  

Бофон за 35 грн. на класичний педикюр з покриттям Shellaс за ціною 115 грн. замість 330 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 150 грн.  

Бофон за 40 грн. на класичний манікюр та педикюр з покриттям Shellaс на руках або ногах за ціною 120 грн. замість 390 грн. Загальна знижка 59%. Загальна вартість 160 грн.  

Бофон за 55 грн. на класичний манікюр та педикюр з покриттям Shellaс на руках і ногах за ціною 160 грн. замість 570 грн. Загальна знижка 62%. Загальна вартість 215 грн.  

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за процедуру. 

Термін дії Бофонів: з 20.02.2015 р. по 20.04.2015 р.  

Учасник може придбати лише один Бофон для себе і необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном салону краси: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Shellac надає яскравого кольору нігтям. Покриття тримається більше 14 днів. Великий вибір гами кольорів. Педикюр фруктовими кислотами – безболісний та безпечний.
Від
25