Головна > Краса та здоровʼя> 60 хвилин професійного вакуумно-роликового масажу та SPA-масажу для схуднення в «Galicia Ecosalon»!

60 хвилин професійного вакуумно-роликового масажу та SPA-масажу для схуднення в «Galicia Ecosalon»!

Придбало 5 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  60%
Від
60
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа
Прекрасний подарунок для жінок на 8 Березня: вакуумно-роликовий масаж та SPA-масаж в одній процедурі. Вакуумно-роликовий масаж – методика прямої апаратної стимуляції шкіри і підлеглих тканин з метою лікування целюліту, зменшення обсягів жирових скупчень, моделювання силуету тіла, скорочення в’ялості та зміцнення розтягнутої шкіри. Масаж нормалізує кровообіг, зміцнює судинні стінки, відновлює тонус шкіри та м’яз, зменшує обсяги проблемних ділянок тіла. Чудовим доповненням до вакуумно-роликового масажу буде ручний SPA-масаж для схуднення з натуральними ефірними оліями. Такий масаж допомагає розслабитись, ефективно боротися з целюлітом, локальними жировими відкладеннями, підтягує та підвищує пружність шкіри.

Умови акції

Бофон за 60 грн. на 1 процедуру вакуумно-роликового масажу та SPA-масажу для схуднення в студії краси «Galicia Ecosalon» за ціною 120 грн. замість 450 грн. Загальна знижка 60%. Загальна вартість 180 грн.  

Тривалість процедури – 60 хв. 

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за процедуру. 

Термін дії Бофонів: з 27.02.2015 р. по 27.04.2015 р.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу.

Один Бофон дійсний лише раз на відповідну кількість процедур. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном салону краси: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Процедуру проводить майстер масажу з 10 річним досвідом. Професійний салонний вакуумно-роликовий апарат. Ефективне схуднення. Рекомендований курс – 15 процедур.
Від
60