Головна > Краса та здоровʼя> Воскова депіляція будь-якої зони на вибір в студії краси «Galicia Ecosalon». Оксамитова шкіра до 4-х тижнів!

Воскова депіляція будь-якої зони на вибір в студії краси «Galicia Ecosalon». Оксамитова шкіра до 4-х тижнів!

Придбало 29 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  50%
Від
15
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа
На сьогоднішній день існує багато різних способів вирішення проблем небажаного волосся, один з яких – воскова депіляція. Тисячі жінок у всьому світі користуються послугами майстрів воскової депіляції, і для цього існують вагомі причини: така депіляція – гарантований, доступний і безпечний спосіб на 2-4 тижні позбутися від небажаного волосся. Регулярні процедури депіляції воском зроблять Вашу шкіру не тільки гладенькою, але і поможуть зберегти її красу.

Умови акції

З Бофоном Ви можете зробити воскову депіляцію будь-якої зони з запропонованих в студії краси «Galicia Ecosalon» зі знижкою до 80%. 

Бофон за 15 грн. на депіляцію рук повністю за ціною 35 грн. замість 100 грн. Загальна знижка 50%. Загальна вартість 50 грн.  

Бофон за 19 грн. на депіляцію ніг повністю за ціною 56 грн. замість 250 грн. Загальна знижка 70%. Загальна вартість 75 грн. 

Бофон за 20 грн. на депіляцію зони глибокого бікіні + пахв за ціною 55 грн. замість 320 грн. Загальна знижка 76%. Загальна вартість 75 грн. 

Бофон за 30 грн. на депіляцію ніг повністю + пахв за ціною 65 грн. замість 370 грн. Загальна знижка 74%. Загальна вартість 95 грн. 

Бофон за 39 грн. на депіляцію зони глибокого бікіні + ніг повністю + пахв за ціною 90 грн. замість 620 грн. Загальна знижка 79%. Загальна вартість 129 грн. 

Бофон за 45 грн. на депіляцію зони глибокого бікіні + ніг повністю + рук повністю + пахв за ціною 100 грн. замість 720 грн. Загальна знижка 80%. Загальна вартість 145 грн. 

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за відповідну процедуру.  

Термін дії Бофонів: з 01.04.2015 р. по 01.07.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном салону краси: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Депіляція воском не пошкоджує шкіру. Позбавлення від небажаних волосся на чутливих ділянках тіла. Гладенька шкіра на термін до 4 тижнів.
Від
15