Головна > Краса та здоровʼя> Апаратний манікюр і педикюр + покриття Shellaс в один тон або френч в студії краси «LiSa»!

Апаратний манікюр і педикюр + покриття Shellaс в один тон або френч в студії краси «LiSa»!

Придбало 3 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  47%
Від
19
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «LiSa»
Телефон:
(044) 592-90-09
вул. Боричів Тік , 3, офіс 2
м. Поштова Площа
Апаратний манікюр і педикюр не вимагають попереднього розпарювання шкіри та виконуються по сухій поверхні. Під час процедури майстер змінює насадки з різними функціями і призначенням - видалити кутикулу, ороговілі лусочки, якісно, ​але при цьому делікатно відшліфувати ніготь. Такий вид манікюру та педикюру вважається найбільш безпечним оскільки абсолютно не травмує шкіру і ніготь. Відсутність ріжучих інструментів робить процедуру максимально делікатною. Після апаратної техніки шкіра відростає повільніше і повторно відвідувати майстра вам не доведеться так часто, як це буває після обрізного манікюру і педикюру. Апаратний педикюр дозволяє ефективно усунути мозолі і обробити найбільш проблемні ділянки: шкіру під пальцями і між ними, кінчики самих пальців.

Умови акції

З Бофоном Ви можете апаратний манікюр і педикюр в студії краси «LiSa» зі знижкою до 63%. 

Бофон за 19 грн. на покриття Shellaс на руках або ногах в один тон або френч з доплатою 60 грн. замість 150 грн. Загальна знижка 47%. Загальна вартість 79 грн.  

Бофон за 20 грн. на апаратний манікюр без покриття з доплатою 59 грн. замість 150 грн. Загальна знижка 47%. Загальна вартість 79 грн.  

Бофон за 29 грн. на апаратний педикюр без покриття з доплатою 70 грн. замість 270 грн. Загальна знижка 63%. Загальна вартість 99 грн.  

Бофон за 35 грн. на апаратний манікюр + покриття Shellaс в один тон або френч з доплатою 84 грн. замість 300 грн. Загальна знижка 60%. Загальна вартість 119 грн.  

Бофон за 49 грн. на апаратний педикюр + покриття Shellaс в один тон або френч з доплатою 110 грн. замість 420 грн. Загальна знижка 62%. Загальна вартість 159 грн.  

Бофон за 65 грн. на апаратний манікюр + апаратний педикюр + покриття Shellaс на руках або ногах в один тон або френч з доплатою 155 грн. замість 570 грн. Загальна знижка 61%. Загальна вартість 220 грн.  

Бофон за 80 грн. на апаратний манікюр + апаратний педикюр + покриття Shellaс на руках та ногах в один тон або френч з доплатою 185 грн. замість 720 грн. Загальна знижка 63%. Загальна вартість 265 грн.  

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму в салоні краси. 

Термін дії Бофонів: з 01.04.2015 р. по 01.06.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами: 

(068) 786-61-13  

(044) 592-90-09 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Безпечний метод манікюру і педикюру. Не травмує ніготь і шкіру. Необрізна техніка.
Від
19