Головна > Пляжний відпочинок> Туреччина в травні! TUI FUN&SUN Miarosa Ghazal Resort 5* на 7 ночей! Відпочивай і розважайся по системі Ultra All inclusive!

Туреччина в травні! TUI FUN&SUN Miarosa Ghazal Resort 5* на 7 ночей! Відпочивай і розважайся по системі Ultra All inclusive!

Придбало 0 До завершення акції
 • Вартість
  до 50707 гривень
 • Знижка
  11%
Від
46975
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Турагенція «Бофон Мандри»
Телефон:
(096) 914-33-81
вул. Раїси Окіпної, 8, офіс 12 (вхід через кав'ярню Твій Ведмідь)
м. Лівобережна
пр-т Вацлава Гавела, 18, павільйон 27 (ТЦ Відрадненський)


Умови акції

Бофон надає знижку 11% на відпочинок в Туреччині. 

Тур в Туреччину (Гейнюк) на 7 ночей для 2-х дорослих в TUI FUN&SUN Miarosa Ghazal Resort 5* за ціною 46975 грн. замість 50707 грн. Знижка 11%. 

З Бофоном за тур додатково оплачувати нічого не потрібно.

Тривалість туру: 7 ночей.

Дати туру: 25.06. - 02.07.2018.

У вартість туру для двох входить: 

- Авіапереліт. 

- Груповий трансфер аеропорт-готель-аєропорт.

- Проживання 7 ночей в номері standart.

- Харчування: Ultra All inclusive. 

- Страховка.

Один Бофон дійсний для двох учасників.

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на дві особи. 

Тур можна оплатити он-лайн через платіжні системи або в офісі компанії. 

Увага! У разі зміни курсу долару/євро на день оплати, вартість туру може бути скорегована на суму курсових різниць. 

Якщо Ви придбали дану пропозицію он-лайн, то отриманий Бофон є Вашим підтвердженням придбання та бронювання туру. 

Перед придбанням Бофону потрібно зв’язатися з «Бофон Мандри» для уточнення наявності вільних місць за телефоном:

(096) 914-33-81

Туристична компанія не несе відповідальність за роботу авіакомпаній, митних, прикордонних служб, погодні та дорожні умови. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями компанії. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон. Свій до свого по своє» на підставі публічної оферти.

Особливості
1 берегова лінія. Красива і зелена територія. Унікальна концепція відпочинку для дітей і дорослих. Wi-Fi безкоштовно.
Від
46975

Знижки у Вінниці

Товари та послуги кожної з організацій у Вінниці по-своєму необхідні і становлять інтерес для споживачів. Проте, часто дефіцит коштів обмежує людей і робить неможливим покупку або відвідування закладу. Дозволити собі задоволення і постійно витрачати гроші, оплачуючи повну вартість товару, можуть далеко не кожні.

Різноманітні знижки у Вінниці на одному сайті!

Для максимальної зручності споживачів всі знижки (Вінниця) зосереджені на одному зручному і привабливому порталі. Тут можна без зусиль відшукати будь-який заклад сфери розваг, медичної галузі, надання послуг або торгово-комерційного спрямування. Купувати з нашим порталом не тільки вигідно, але й цікаво. Кожна знижка у Вінниці здатна відкрити комфорт обслуговування і асортимент чергового закладу.

За допомогою сервісу Bofon у кожного споживача з'являється реальна можливість не відмовляти собі в задоволенні і здійснити вдалий візит до улюблений заклад чи організацію, економлячи значні кошти. За допомогою послуг порталу знижок можна без праці слідувати останнім віянням моди, захоплююче проводити вільний час і завжди відмінно виглядати.

Як працює сайт знижок?

Багато справедливо поцікавляться механізмом дії порталу. Перевага користувача полягає в багаторазовому зниження вартості послуг закладів та фірм. Однак у чому тоді полягає їх вигода? Купони на знижку у Вінниці дозволяють активізувати попит, провести популяризацію закладу серед споживачів і розвинути клієнтську базу, а також провести звільнення складських приміщень для сезонних товарів за допомогою вигідною для клієнтів розпродажі. Від уподобань відвідувачів і їх активності залежить не тільки ділова активність закладу, а й ефективність його роботи.

Вищесказане визначає вигоду від зниження вартості товарів і послуг і для покупців, і для закладів та організацій. Доповнює зручність клієнтів, які шукають «Вінниця знижки», зручний та привітний інтерфейс нашого порталу. Актуальні знижки постійно оновлюються, а найменувань пропонують акції зниження ціни для покупців купонів, стає все більше і більше. Різні закладу представлені в структурованих розділах. Сайт знижок у Вінниці робить покупки вдалими і комфортними для кожного відвідувача.