Головна > Краса та здоровʼя> Кеш-бек 50 грн.! 12-етапна чистка обличчя з активним лікуванням шкіри! Рівний тон шкіри, усунення чорних цяток, звуження пор!

Кеш-бек 50 грн.! 12-етапна чистка обличчя з активним лікуванням шкіри! Рівний тон шкіри, усунення чорних цяток, звуження пор!

Придбало 45 До завершення акції
 • Вартість
  до 350 гривень
 • Знижка
  43%
Від
199
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Косметологічний кабінет Олександри Тіщенко
Телефон:
(073) 431-90-75
пров. Михайлівський, 20
м. Майдан Незалежності
12-етапна чистка обличчя з активним лікувальним доглядом зі знижкою 43% на знижковому сайті Бофон – саме те, що потрібно вашій шкірі! Глибоке очищення шкіри косметичними засобами у поєднанні з пілінгом не тільки усунуть всі забруднення і ороговілі відмерлі клітини епідермісу, а й підготовлять шкіру обличчя безпосередньо до процедури чистки. Апаратна ультразвукова чистка обличчя проводиться завдяки впливу на шкіру ультразвуку. Це дуже м’яка атравматична чистка обличчя, яка дозволяє досягти максимального очищення без травмування шкіри. Бактерицидна дія ультразвуку покращує загальний стан шкіри, зменшує прояви чорних цяток, очищуєпори, вирівнює колір обличчя. Вібраційний масаж сприяє виведенню токсинів, шкіра стає пружною і гладенькою. Після пілінгу та чистки проводиться комплексний догляд, який націлений не тільки на терапевтичний ефект, але і на швидке відновлення шкіри: протизапальні засоби заспокоюють шкіру, антибактеріальна маска глибоко зволожує і в той же час попереджає появу нових недоліків, полівітамінний комплекс надає шкірі сяяння і здорового кольору. У результаті шкіра стане менш жирною, більш еластичною, а запальні процеси зводяться до мінімуму.

Умови акції

Бофон надає знижку 43% на чистку обличчя з лікувальним доглядом в Косметологічному кабінеті Олександри Тіщенко + кеш-бек 50 грн. для власників бонусної картки Бофон. 

12-етапна чистка обличчя з активним лікуванням шкіри за ціною 199 грн. замість 350 грн. Знижка 43%. 

З Бофоном додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Бажаєте замовити придбаний Бофон у вигляді Подарункового сертифікату? Заповніть форму.

У процедуру входить: 

- діагностування стану шкіри лампою Вуда,  

- демакіяж, 

- глибоке очищення,  

- тонізація шкіри,  

- нанесення розігріваючих засобів,  

- пілінг по типу шкіри,  

- нанесення протизапальних засобів,  

- ультразвукова чистка,  

- тонізація шкіри лосьйоном з еластином,  

- нанесення полівітамінного комплексу,  

- антибактеріальна заспокійлива лікувальна маска,  

- глибокозволожуючий крем. 

Термін дії Бофонів: з 01.02.2016 р. по 01.05.2016 р.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон. 

Необхідний попередній запис за телефоном:  

(073) 431-90-75 

Важливо! Процедуру проводить косметолог Олександра Тіщенко. Під час запису на процедуру потрібно обов’язково вказувати ім’я косметолога. 

Косметологічний кабінет знаходиться в приміщенні салону краси «NK CLUB». 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 5 годин, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою, у цьому разі сертифікат вважається використаним, або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Кеш-бек нараховується тільки за наявності бонусної картки Бофон.  

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість процедури – 60 хв. Професійна косметика Dr. Kraut (Італія), Mesolab (Франція). Протизапальний заспокійливий ефект і звуження пор. Глибоке очищення шкіри від забруднень, чорних цяток. Для будь-якого типу шкіри.
Від
199
Рекомендуємо