Головна > Краса та здоровʼя> Розкрийте таємниці Таїланду! Традиційний тайський масаж в салоні «ROYAL TOUCH»! Забудьте про втому і стрес!

Розкрийте таємниці Таїланду! Традиційний тайський масаж в салоні «ROYAL TOUCH»! Забудьте про втому і стрес!

Придбало 9 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  50%
Від
140
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Салон тайського масажу «ROYAL TOUCH»
Телефон:
(097) 322-22-53
вул. Обсерваторна, 9, каб. 3

Знижковий сайт «Бофон» і салон тайського масажу «ROYAL TOUCH» пропонують сертифікати на традиційний тайський масаж зі знижкою. Пориньте у світ тайського мистецтва масажу, відчуйте приплив сил і енергії, очистіть тіло і душу. 

Традиційний тайський масаж - точковий масаж усього тіла з елементами пасивної йоги і розтяжки. Під час масажу, майстер використовує свої пальці, долоні, лікті, коліна і навіть стопи і впливає на точки і меридіани, рефлекторно пов'язані з внутрішніми органами і системами тіла. Після тайського масажу покращується кровообіг, збільшується еластичність суглобів і м'язів, підвищується імунітет і відновлюються функцій внутрішніх органів та нервової системи. 

Тайський масаж ніг - впливає на точки стопи, що відповідають внутрішнім органам і системам тіла. Після масажу стоп відбувається посилення функції внутрішніх органів і систем організму, зміцнення імунітету, посилення обміну речовин, покращується сон і пам'ять, знімається стрес. 

Тайський масаж голови і обличчя - техніка впливу на енергетичні точки і лінії обличчя і голови. Це одна з найефективніших косметичних процедур - масаж не тільки покращує кровообіг, знімає набряклість і підвищує тонус шкіри, але, також, впливає на загальний стан організму і настрій. Мета масажу - відновити енергію тіла, викликаючи повний емоційний, психологічний і фізичний комфорт. 

Масаж антистрес - масаж спини, шийно-комірцевої зони, техніка тайського масажу, яка ефективно розслаблює напружені ділянки тіла в області надпліччя і хребта. Антистрес масаж допомагає зняти втому і головний біль, поліпшує настрій, нормалізує сон, посилює імунітет.

Фотогалерея салону «ROYAL TOUCH» тут.Умови акції

Бофон надає знижку до 51% на традиційний тайський масаж в салоні тайського масажу «ROYAL TOUCH». 

Сеанс 90 хв.: 

Бофон за 140 грн. на традиційний тайський масаж (60 хв) + тайський масаж голови і обличчя (30 хв) з доплатою 335 грн. замість 950 грн. Загальна знижка 50%. Загальна вартість 475 грн.  

Бофон за 160 грн. на традиційний тайський масаж (60 хв) + тайський масаж стоп або антистрес масаж на вибір (30 хв) з доплатою 385 грн. замість 1110 грн. Загальна знижка 51%. Загальна вартість 545 грн.  

Сеанс 120 хв.: 

Бофон за 170 грн. на традиційний тайський масаж (90 хв) + тайський масаж голови і обличчя (30 хв) з доплатою 405 грн. замість 1150 грн. Загальна знижка 50%. Загальна вартість 575 грн.  

Бофон за 190 грн. на традиційний тайський масаж (90 хв) + тайський масаж стоп або антистрес масаж на вибір (30 хв) з доплатою 455 грн. замість 1310 грн. Загальна знижка 51%. Загальна вартість 645 грн.  

З Бофоном потрібно доплатити вказану суму в салоні масажу.  

Термін дії Бофонів: з 11.02.2016 р. по 11.05.2016 р.  

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе. 

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон і попереджайте про його наявність під час запису.  

Необхідний попередній запис за телефоном: 

(097) 322-22-53 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (у цьому разі Бофон вважається використаним і поверненню не підлягає) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість сеансу 90 або 120 хв. Різні техніки тайського масажу. Досвідчений масажист. Приємна атмосфера. Користь для здоров’я.
Від
140
Рекомендуємо