Головна > Цікавинки> Знижка 50% на святкування «Козацької Масляної» в «Мамаєвій Слободі». 2 квитки за ціною 1, всього за 50 грн.!

Знижка 50% на святкування «Козацької Масляної» в «Мамаєвій Слободі». 2 квитки за ціною 1, всього за 50 грн.!

Придбало 177 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  50%
Від
0
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Козацьке селище "Мамаєва Слобода"
Телефон:
(044) 361-98-48
вул. Михайла Донця, 2
м. Шулявська
З нагоди віншування українського вареника з сиром, як головної страви на Масляну по обох берегах Дніпра, господинями «Мамаєвої Слободи» буде виліплено понад 20 000 вареників із солоним та солодким сиром! На слобідському ярмарковому майдані відбудуться командні змагання на найшвидше поїдання українських вареників із сиром та російських «блінов». «Дружні» змагання відбудуться під козацьким гаслом: «Вареники чи Бліни»? Кожна неодружена дівчина чи парубок отримають на «Мамаєвій Слободі» колодку, яку їм прив’яжуть до лівої руки. «Власники» колодок будуть змушені «викуплятись» (затанцювати спільно з фольклорним колективом). Народні гуляння 21 та 22 лютого 2015 року будуть проводитись як на вигоні, поруч із «свинячим перелазом», що веде до «Шинку – коса над чаркою», так і на Слобідському ярмарковому майдані, де варитимуться в здоровезних казанах вареники з сиром та козацька каша «Тетеря». Тож, скуштувавши українських вареників із сиром чи млинців та запивши їх звареним на відкритому вогні козацьким хмільним напоєм «мусулєс» (глінтвейн) або ж медовухою чи вишневою наливкою, охочі зможуть гайнути вулицями «Мамаєвої Слободи» на запряжених кіньми санях, покатати своїх дітей на гойдалці чи поторгуватись із перекупками, придбавши собі традиційні українські сувеніри на Слобідському ярмарковому майдані.

Умови акції

З Бофоном Ви можете придбати 2 вхідних квитка за ціною 1 на святкування «Масляної» в Козацькому селищі «Мамаєва Слобода».

Бофон за 0 грн. надає знижку 50% на 2 вхідні квитки на святкування «Масляної» в Козацькому селищі «Мамаєва Слобода» за ціною 50 грн. замість 100 грн. 

Оплата здійснюється в касі «Мамаєвої Слободи» за наявності Бофону. 

Святкування відбудеться 21 та 22 лютого 2015р. 

Початок заходів о 12:00. 

Придбати Бофон на знижку можна до 20.02.2015 включно.

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів для себе та в подарунок. 

Один Бофон дійсний тільки на один день святкування і тільки для 2-х осіб. 

Якщо Ви прийшли самі, або компанією більше 2-х осіб, то пропозиція не дійсна. Потрібно придбати окремий Бофон на кожні 2 особи.

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон на касі. 

Довідки за телефоном:

(044) 361-98-48

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями скансену. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон. Свій до свого по своє» на підставі публічної оферти.

Особливості
Період проведення 21-22 лютого 2015 року. Початок заходів о 12-00. Неповторна атмосфера «Мамаєвої Слободи» майже в центрі міста. Скансен нараховує 98 об’єктів.
Від
0