Головна > Цікавинки> Студійна або виїзна фотосесія від компанії «Smartfox»

Студійна або виїзна фотосесія від компанії «Smartfox»

Придбало 1 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  74%
Від
15
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

SmartFox. Навчальний центр
Телефон:
(044) 502-62-90
вул.Ванди Василевскої, 7, оф. 404а
Політехнічний інститут
Фотошкола «Smartfox» пропонує Вам зробити прекрасний подарунок для себе, друзів чи  близьких – студійну або виїзну фотосесію в різних образах для одного або компанії, чи родини.  Це чудовий шанс проявити себе в новому амплуа, зберегти найприємніші моменти життя і  отримати задоволення. Виїзна фотосесія дає більше можливостей для тематичної зйомки. Сімейна  прогулянка, пікнік, красива природа або міські пейзажі стануть вдалим фоном для Ваших фото.  Студійна фотосесія - це можливість приміряти на себе інший образ та розкрити приховані грані  свого характеру. Довірте свої спогади професіоналам, щасливі моменти життя будуть із Вами  назавжди.

Умови акції

Бофон за 15 грн. дає можливість придбати студійну або виїзну фотосесію на вибір від  компанії «Smartfox» зі знижкою до 74%. 

Студійна або виїзна фотосесія «Standart» за ціною 165 грн. замість 500 грн. Знижка 67%. 

Студійна або виїзна фотосесія «Standart+» за ціною 249 грн. замість 900 грн. Знижка 72%. 

Студійна або виїзна фотосесія «VIP» за ціною 299 грн. замість 1150 грн. Знижка 74%. 

Оплата послуг здійснюється безпосередньо в компанії «Smartfox». 

Пакети студійної або виїзної фотосесії на вибір: У вартість пакету «Standart» входить: робота професійного фотографа; зйомка до 3-х осіб; підбір та опрацювання образів; вибір інтер’єру студії (вибір фону) або однієї з 3-х підібраних локацій; 60 хв. фотозйомки; запис всіх фотографій (до 50 шт.) на цифровий носій; ретуш та художня обробка 5-и фотографій.

У вартість пакету «Standart+» входить: робота професійного фотографа; вибір стилю зйомки (Fashion, Beauty, Love Story, сімейна, ретро, чорно-біла, дитяча); зйомка до 3-х осіб; підбір та опрацювання образів; вибір інтер’єру студії (вибір фону) або однієї з 3-х підібраних локацій; до 90 хв. зйомки; від 50 до 100 фотографій з записом на електронний носій; ретуш та художня обробка 5-и найкращих фото.

У вартість пакету «VIP» входить: робота професійного фотографа; вибір стилю зйомки (Fashion, Beauty, Love Story, сімейна, ретро, чорно-біла, дитяча); зйомка до 5-х осіб; підбір та опрацювання до 4-х образів; вибір інтер’єру студії (вибір фону) або однієї з 3-х підібраних локацій; до 90 хв. зйомки; до 150 фотографій з записом на електронний носій; ретуш та художня обробка 10-и найкращих фото.

Строк дії Бофонів: з 19.12.2013р. по 18.02.2014р.

Один учасник може використати тільки один Бофон і тільки на одну фотосесію. 

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів в подарунок, в розрахунку один Бофон на одну фотосесію.

Необхідний попередній запис за телефонами: 

(050) 332-55-50 (044) 502-62-90 (044) 238-95-94 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Додатково оплачуються послуги візажиста – приблизно 200 грн./година та оренда фотостудії – 120 грн./година.

Якщо учасник акції записався, але не попередив про скасування фотосесії за 24 години до зйомки, купон вважається використаним. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, такий Бофон вважається використаним.

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями компанії. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон. Свій до свого по своє» на підставі публічної оферти.

Особливості
Прекрасний подарунок на будь-яке свято. Професійні фотографи. Ви можете обрати будь-який жанр зйомки. У фотозйомці можуть приймати участь до 5-х осіб. Ви отримаєте всі відзняті фото.
Від
15
Рекомендуємо