Головна > Цікавинки> Отримай ключі від успіху! 23 травня приходь на тренінг «Ораторське Мистецтво. КОМ» всього за 300 грн.!

Отримай ключі від успіху! 23 травня приходь на тренінг «Ораторське Мистецтво. КОМ» всього за 300 грн.!

Придбало 9 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  39%
Від
0
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Тренінговий центр «Sagittarius»
Телефон:
(096) 606-19-13

Тренінговий центр «Sagittarius» займається тренінгами та курсами з ораторського мистецтва і публічних виступів: розвитком вміння бути успішним оратором і удосконаленням навичок комунікації з аудиторією. Мета тренінгового центру «Sagittarius» – побудова культури професіоналізму в публічних виступах і ораторському мистецтві, щоб вміння виступати перед будь-якою аудиторією стало частиною кожного. Проект «Ораторське мистецтво.КОМ - Ключі до Осягненої Майстерності» буде проходити у форматі тренінгу, з відпрацюванням та виступами. Кожен учасник буде реально відпрацьовувати вміння виступати в групах і отримувати зворотний зв'язок, щоб поліпшити своє ораторське мистецтво. 

Коли: 23 травня 2015 року.

Як буде проходити тренінг:

Ви будете працювати всередині групи, спеціально для цього буде комфортне розсадження по групах. Теоретичну частину, прийоми та моделі Ви будете отримувати від тренерів. І зможете задати всі питання для уточнення нюансів і тонкощів. Ваші індивідуальні виступи будуть проходити перед групою. Учасники з групи будуть давати Вам зворотний зв'язок - що було добре і що можна поліпшити. Спільно з групою Ви будете обговорювати і приймати певні рішення і висновки. Найсміливіші зможуть провести свої виступи перед усім залом і отримати відгуки від усіх учасників тренінгу.

Хто проводить:

Олександр Якименко – керівник тренінгового центру «Sagittarius», тренер успішних ораторів. Більше 2000 годин тренінгів та публічних виступів. Виріс з менеджера з продажу до керівника групи навчання великого банку. Заснував свій тренінговий центр навчання ораторському мистецтву. Спікер на конференціях Human Capital Forum, міжнародній конференції Psy-Factor, галузеві конференції.

Інга Кирилюк – тренер успішних ораторів, вокалотерапевт, коуч по роботі з голосом. Член Клубу професійних коучів України. Більше 5 років проведення консультацій та навчання по голосу. Професійна актриса і співачка. Лауреат міжнародних конкурсів. Спікер конференції «Нова реальність: 7 СИЛ живого бізнесу».

Програма заходу: 

1. Страхи виступів: причини страхів; вправи на подолання.

2. Самопрезентація: створення і виступ.

3. Стан  оратора: що важливо контролювати; гра «Перевтілень».

4. Структура виступу: прийоми емоційного залучення; компоновка виступу; логічні аргументи.

5. Голос і дихання: посилення голосу; вправи на поліпшення звучання; вправи на дикцію.Умови акції

Бофон за 0 грн. надає знижку 33% на участь у тренінгу з ораторського мистецтва для 1-ї особи та знижку 39% на участь для 2-х осіб від тренінгового центру «Sagittarius». 

Участь у тренінгу з ораторського мистецтва «Ораторське Мистецтво. КОМ» для 1-ї особи за ціною 300 грн. замість 450 грн. Знижка 33%. 

Участь у тренінгу з ораторського мистецтва «Ораторське Мистецтво. КОМ» для 2-х осіб за ціною 550 грн. замість 900 грн. Знижка 39%. 

За наявності Бофону потрібно оплатити вказану суму в тренінг центрі. Спосіб і кінцеву дату оплати необхідно уточнювати у організаторів під час реестрації.

Дата проведення тренінгу: 23 травня 2015 року.  

Тривалість тренінгу: з 10:00 до 18:00. 

Місце проведення: Київ, вул. Мельникова, 83-Д. Конференц-зал у ресторані «Блінофф». 

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок. 

Один Бофон дійсний тільки один раз. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон. 

Необхідний попередній запис через  [email protected] або за телефоном: 

(096) 606-19-13 

Під час реєстрації необхідно вказати про наявність сертифікату і номер (ID) Бофону.

Під час реєстрації необхідно уточнювати у організаторів спосіб і кінцевий термін оплати за участь у тренінгу.

Якщо учасник записався на тренінг, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 24 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями центру. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість тренінгу: з 10:00 до 18:00. Кава-брейки включені у вартість.
Від
0