Головна > Краса та здоровʼя> Підготуйтесь до пляжного сезону! Медовий антицелюлітний масаж стегон в салоні краси «Galicia Ecosalon»!

Підготуйтесь до пляжного сезону! Медовий антицелюлітний масаж стегон в салоні краси «Galicia Ecosalon»!

Придбало 29 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  45%
Від
50
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Galicia Ecosalon»
Телефон:
(097) 979-51-36
вул. Боричів Тік, 35-А
м. Контрактова Площа
Медовий масаж – це одна з найприємніших процедур, яка позбавляє Вас від целюліту. Спеціальна техніка масажу з використанням натурального меду допомагає повернути шкірі пружність, виводить з організму зайву рідину та ефективно бореться з целюлітом. Такий масаж активно живить шкіру, покращує кровообіг, дуже благотворно впливає на нервову систему. Під час масажу біологічно активні речовини і вітаміни проникають в глибокі шари епідермісу і кров. Медовий масаж благотворно впливає на стан шкіри і позбавляє від «апельсинової кірки». Після курсу медового антицелюлітного масажу Ви забудете, що вас колись турбував целюліт.

Умови акції

Бофон надає знижку до 75% на медовий антицелюлітний масаж стегон та сідниць в салоні краси «Galicia Ecosalon». 

Бофон за 50 грн. на 1 сеанс медового антицелюлітного масажу стегон та сідниць за ціною 115 грн. замість 300 грн. Загальна знижка 45%. Загальна вартість 165 грн.  

Бофон за 129 грн. на 3 сеанси медового антицелюлітного масажу стегон та сідниць за ціною 300 грн. замість 900 грн. Загальна знижка 52%. Загальна вартість 429 грн.  

Бофон за 165 грн. на 5 сеансів медового антицелюлітного масажу стегон та сідниць за ціною 390 грн. замість 1500 грн. Загальна знижка 63%. Загальна вартість 555 грн.  

Бофон за 229 грн. на 10 сеансів медового антицелюлітного масажу стегон та сідниць за ціною 550 грн. замість 3000 грн. Загальна знижка 74%. Загальна вартість 779 грн.  

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за процедуру. 

Термін дії Бофонів: з 06.05.2015 р. по 06.08.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину.  

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном салону краси: 

(097) 979-51-36 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Вирівнювання контурів фігури. Підвищення м'язового тонусу. Позбавлення від целюліту
Від
50