Головна > Краса та здоровʼя> Безопераційне видалення жиру! Кріоліпосакція LipoCryo однієї зони на вибір в центрі моделювання обличчя та тіла «Lux-S»!

Безопераційне видалення жиру! Кріоліпосакція LipoCryo однієї зони на вибір в центрі моделювання обличчя та тіла «Lux-S»!

Придбало 1 До завершення акції
 • Вартість
  до 2000 гривень
 • Знижка
  71%
Від
579
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Lux-S. Клініка краси
Телефон:
(044) 484-03-58
вул. Григорія Андрющенка, 4-Д
м. Політехнічний інститут
Кріоліпосакція (кріоліполіз) – інноваційна безболісна методика, що дозволяє позбавитися від жирових відкладень під впливом холоду. При цьому не доведеться вдаватися до операцій, відчувати біль та фізичний дискомфорт і піддавати себе ризику ускладнень. Принцип полягає в охолодженні жирових клітин, яке досягається без хірургічного втручання, завдяки апарату LipoCryo. На оброблювану зону наноситься спеціальний гель та накладається аплікатор, в якому створюється тиск і відбувається всмоктування шкірної і жирової тканини. Під час процедури жирові клітини піддаються сильному впливу – охолодженню, у той час оточуючі тканини не зачіпаються. У охолоджених клітинах вивільняється цітоклін та інші медіатори запального процесу, а також ліпіди, це сприяє поступовому розщепленню жирових клітин. Результат помітний вже після першого сеансу і закріплюється протягом 2-4 місяців, жирова складка поступово зменшується в об'ємах. Найбільш часто процедури кріоліполізу проводяться на животі, стегнах та руках. У підсумку втрачається 20-50 % відсотків об'єму жирової тканини в проблемних зонах.

Умови акції

Бофон надає можливість пройти 1 або 2 сеанси кріоліпосакції LipoCryo однієї зони на вибір в центрі моделювання обличчя та тіла «Lux-S» зі знижкою до 76%. 

1 сеанс кріоліпосакції однієї зони на вибір за ціною 579 грн. замість 2000 грн. Знижка 71%.

2 сеанси кріоліпосакції однієї зони на вибір або 1 сеанс 2-х зон за ціною 959 грн. замість 4000 грн. Знижка 76%.

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Зони на вибір: 

- Живіт, 

- Стегна, 

- Руки. 

Тривалість одного сеансу для однієї зони – 40 хв. 

Термін дії Бофонів: з 02.07.2013 р. по 01.09.2014 р.  

Учасник може використати тільки один Бофон. 

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами центру «Lux-S»:  

(044) 484-03-58 

(097) 071-17-11 

Якщо учасник акції записався на прийом, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями центру. 

Протипоказання: порушення кровообігу в зоні впливу холодом, застосування антикоагулянтів, ураження кровоносних судин (кровотеча , крововилив), відкриті та інфіковані рани, запальні процеси, недавні хірургічні маніпуляції в зоні обробки, виражені ураження шкіри, патологічна чутливість до холоду, невропатичні розлади, вагітність і лактація, наявність кардіостимулятора. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Зменшення об’ємів тіла. Зниження ваги. Без хірургічного втручання. Повний комплекс – 4-6 процедур. Частота проходження – 1 процедура в 2-3 тижні.
Від
579
Рекомендуємо