Головна > Краса та здоровʼя> Професійні іспанські пілінги для обличчя всього за 99 грн. в cтудії краси «Алхімія на Липках»!

Професійні іспанські пілінги для обличчя всього за 99 грн. в cтудії краси «Алхімія на Липках»!

Придбало 23 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  67%
Від
35
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія краси «Алхімія на Липках»
Телефон:
(050) 520-55-45
вул. Оболонська Набережна 1, ЖК «Парус»
м. Оболонь
Знижковий сайт Бофон пропнує зробити професійніпілінги для обличчя зі знижкою в cтудії краси «Алхімія на Липках»! Хімічні пілінги нового покоління є ідеальними при вікових корекціях, жирній шкірі, розширених порах, пігментних плямах, нерівному кольору обличчя, низької еластичності шкіри.

Саліциловий пілінг для проблемної шкіри - це пілінг з високим ступенем проникнення. Саліцилова кислота має потужну протизапальну й антисептичну дію, перешкоджає наступну появу комедонів. Саліцилова кислота практично не подразнює шкіру і не проникає в її глибокі шари, що, в свою чергу, знижує можливість появи побічних ефектів в постпілінговий період.

Гліколевий пілінг - найпоширеніший хімічний поверхневий пілінг на основі гліколевої кислоти. З усіх альфагідрокислот, гліколева кислота має найактивнішою молекулою, завдяки чому препарати на її основі надають виражену відлущувальну, стимулюючий і антиоксидантну дію. Для пом'якшення дії кислоти до складу гликолевих пілінгів лінії MedicControlPeel входить лактокін, завдяки якому відновлюються захисні функції шкіри, а сама процедура пілінгу є атравматичною і допомагає у вирішенні найрізноманітніших естетичних проблем: вікові прояви, гіперпігментація, порушення рельєфу шкіри, вугри і рубці постакне.

Пілінг фруктовими кислотами підходить для чутливої сухої шкіри обличчя, а також для омолодження, підвищення еластичності шкіри і є однією з найбезпечніших маніпуляцій. Процедура активує регенерацію нових клітин, фруктові кислоти очищають сальні залози від жирових виділень і тим самим зменшують ризик утворення вугрів і чорних цяток.

Молочний пілінг - це легкий поверхневий пілінг і він призначений в основному для молодої шкіри, а також є незамінним у боротьбі з першими віковими змінами. Молочний пілінг містить молочну кислоту, яка не травмує шкіру, тому такий пілінг вважається найм'якішим та ідеально підходить навіть для чутливої ​​шкіри і сонячної пори року. Молочна кислота активізує оновлення клітин епідермісу, покращує мікроциркуляцію, сприяє прискоренню синтезування в дермі колагену, глибоко зволожує шкіру, зміцнює захисну функцію ліпідного бар'єру шкіри. Результат ви зможете помітити вже після першої процедури, шкіра стане більш гладенькою і бархатистою, а колір обличчя стане рівним і світлішим.

Азелаїновий пілінг є поверхневим і вирішує проблеми дерматологічного характеру: розацеа, акне, купероз. Азелаїновий пілінг має потужну протизапальну і антибактеріальну дію. регулює виділення шкірного жиру, м'яко відбілює і освітлює шкіру обличчя.

Пілінги для обличчя Меланостоп і Меланоплюс - спеціально розроблені для зменшення та усунення гіперпігиентації шкіри, веснянок, пігментниї плям. Пілінг ефективно боретьзя з тьмяним кольором шкіри та нерівним тоном.


Умови акції

Бофон надає знижку до 67% на професійні іспанські пілінги для обличчя в cтудії краси «Алхімія на Липках»!

Бофон за 35 грн. на професійний іспанський пілінг для обличчя на вибір з доплатою 64 грн. замість 300 грн. Загальна знижка 67%. Загальна вартість 99 грн.  

З Бофономпотрібно доплатити вказану суму за процедуру в студії краси. 

У вартість процедури входить: 

- Демакіяж і очищення шкіри обличчя. 

- Тонізація шкіри обличчя тоніком. 

- Нанесення пілінга на вибір і по типу шкіри (саліциловий, гліколевий, фруктовий, молочний, азелаїновий, меланостоп, меланоплюс). 

- Нейтралізація пілінга.

- Нанесення зволожуючого крему за типом шкіри. 

Термін дії Бофонів: з 10.04.2018 по 10.06.2018.

Учасник може придбати тільки один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну особу.  

Учасник може використати тільки один бофон по акції.

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном: 

(050) 520-55-45

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою (у цьому разі Бофон вважається використаним і поверненню не підлягає) або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Тривалість процедури - 30-40 хв. Професійна косметика NaturaBisse, Germaine de Cappucinni, LauraSchoen, Mesoestetic. Глибоке очищення шкіри і покращення кольору обличчя.
Від
35