Головна > Краса та здоровʼя> Огляд у ЛОР-лікаря, аудіометрія, ендоскопічне дослідження ЛОР-органів в клініці «Healthy Tonsils».

Огляд у ЛОР-лікаря, аудіометрія, ендоскопічне дослідження ЛОР-органів в клініці «Healthy Tonsils».

Придбало 3 До завершення акції
 • Вартість
  до 200 гривень
 • Знижка
  70%
Від
59
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

ЛОР-центр «Healthy Tonsils»
Телефон:
(044) 451-78-01
вул. Анни Ахматової, 30
м. Позняки
м. Осокорки
Медична клініка «Healthy Tonsils» надає увесь спектр медичних послуг з лікування захворювань ЛОР-органів. У своїй роботі лікарі клініки використовують унікальну авторську методику безопераційного лікування хронічних захворювань вуха, горла і носа, таких як хронічний тонзиліт та аденоїдит, гайморит, отит тощо. Особливу увагу клініка приділяє маленьким пацієнтам, створюючи для них дружню атмосферу і приділяючи максимальну увагу і турботу.

Умови акції

З Бофоном Ви можете пройти огляд у ЛОР-лікаря по одному із запропонованих варіантів в ЛОР-центрі «Healthy Tonsils »зі знижкою до 70%. 

Огляд ЛОР-лікаря з призначенням лікування для дітей та дорослих за ціною 59 грн. замість 200 грн. Знижка 70%. 

Огляд ЛОР-лікаря + аудіометрія чи тимпанометрія (на вибір) для дітей та дорослих за ціною 135 грн. замість 450 грн. Знижка 70%.  

Огляд ЛОР-лікаря + ендоскопічне дослідження ЛОР органів для дітей та дорослих за ціною 139 грн. замість 350 грн. Знижка 60%. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Придбаний Бофон можна оформити у вигляді подарункового сертифікату та замовити його доставку укрпоштою абсолютно безкоштовно або кур'єрськими службами за 35 грн. 

Для цього потрібно заповнити форму замовлення. 

Термін дії Бофонів: з 05.11.2014 р. по 05.01.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами центру:  

(044) 451-78-01 

(067) 371-78-01 

Якщо учасник акції записався на прийом, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями центру. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Сучасне обладнання. Лікування хронічних ЛОР-захворювань. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікування дітей та дорослих.
Від
59