Головна > Краса та здоровʼя> 1, 3 або 5 сеансів хромотерапії на апараті Bioptron в центрі краси «Lux-S»! Покращення стану шкіри, зміцнення імунної системи!

1, 3 або 5 сеансів хромотерапії на апараті Bioptron в центрі краси «Lux-S»! Покращення стану шкіри, зміцнення імунної системи!

Придбало 13 До завершення акції
 • Вартість
  до 220 гривень
 • Знижка
  55%
Від
99
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Lux-S. Центр моделювання обличчя та тіла
Телефон:
(044) 484-03-58
вул. Григорія Андрющенко, 4-Д
м. Лук'янівська
Bioptron – це медичний світлотерапевтичний апарат, розроблений Швейцарії на основі передових інноваційних технологій. Bioptron випромінює поліхроматичне поляризоване світло, що проникає крізь шкіру з мінімальною тепловою дією. При впливі Bioptron на поверхню шкіри, енергія світлового потоку проникає вглиб, що викликає біологічну реакцію в різних органах і тканинах (шкіра, м'язи, кровоносні судини, нерви). Світлотерапія природним способом впливає на регенераційні здатності Вашого організму, що значно підвищує його репаративні можливості. Основне призначення апарату Bioptron – зміцнювати імунну систему, нормалізувати обмін речовин, сприяти загоєнню ран, розсмоктуванню акне, зниженню больових відчуттів, покращувати кровообіг. Bioptron допомагає прискорити відновний процес, зняти біль у м'язах і суглобах, стимулює регенерацію тканин і сприяє швидкому загоєнню, має протизапальних ефект.

Умови акції

З Бофоном Ви можете пройти 1, 3 або 5 1 оздоровчих сеансів на апараті Bioptron в центрі моделювання обличчя та тіла «Lux-S» зі знижкою до 65%. 

Придбаний Бофон можна оформити у вигляді подарункового сертифікату та замовити його доставку укрпоштою абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно заповнити форму замовлення.

1 оздоровчий сеанс з апаратом Bioptron за ціною 99 грн. замість 220 грн. Знижка 55%. 

3 оздоровчі сеанси з апаратом Bioptron за ціною 259 грн. замість 660 грн. Знижка 60%. 

5 оздоровчих сеансів з апаратом Bioptron за ціною 385 грн. замість 1100 грн. Знижка 65%. 

Додатково доплачувати нічого не потрібно. 

Термін дії Бофонів: з 06.04.2015 р. по 06.06.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один сертифікат на одну людину. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефонами «Lux-S»:  

(044) 484-03-58  

(097) 071-17-11 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями центру. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Біоптрон (Zepter, Швейцарія). Лікування акне. Загоєння ран. Зміцнення імунної системи.
Від
99